DAHA FAZLA

  Eylül’de Bitcoin Madenciliği Kazançları Zirve Yaptı!

  2023’ün Eylül ayı, Bitcoin madenciliği dünyası için anlamlı bir başarıyı ifade ediyor. Toplum, SBF ve Celsius kurucusu Mashinsky hakkında açılan davalara odaklanırken, Bitcoin madencilik şirketlerinin hash oranları sürekli bir yükselişle dikkat çekti.

  Bu ilginç bilgiler, son 5 yılın en yüksek Bitcoin girişlerini gördüğümüz Kraken borsasında, hash oranının 506,06 milyona tırmandığı bir dönemin ortasında karşımıza çıkıyor.

  CleanSpark, Zirve Yapıyor

  CleanSpark, Eylül ayında elde ettiği 643 BTC ile toplam rezervini 2.240 BTC’ye çıkardı. CleanSpark CEO’su, Eylül ayındaki başarının 2023’ü şirket için tarihi bir yıl haline getirdiğini belirtti.

  Riot Blockchain de 2023’ün Eylül ayında 362 BTC kazançla mükemmel bir performans sergilediğini duyurdu.

  bitcoin

  Marathon Digital, Eylül’de Öne Çıkıyor

  CleanSpark ve Riot Blockchain‘in Eylül ayındaki başarılarına tanık olurken, Marathon Digital şaşırtıcı bir başarıya imza attı ve rakiplerini gölgede bıraktı.

  Marathon Digital, Eylül ayında kazandığı 1.242 BTC ile yılın toplamında 8.610 BTC’ye ulaştığını belirtti. Aynı zamanda, şirketin büyüme odaklı geleceği hakkında bilgi veren bir basın açıklaması da yayınladı. Marathon Digital, düşük maliyetli yenilenebilir enerjiye sahip ülkelerde yeni madencilik tesisleri kurmayı planlıyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...