DAHA FAZLA

  Chris Burniske, Solana’nın Yakın Gelecekte Ethereum’u Geçebileceğini Söyledi!

  Placeholder Capital’in kurucusu Chris Burniske, Ethereum (ETH) yerine Solana’nın (SOL) ön plana çıkabileceğini belirtiyor. İşte bu konudaki değerlendirmeleri.

  Solana’nın ETH’yi Geçme Potansiyeli

  Chris Burniske, popüler X sosyal medya platformu üzerinde takipçilerine yaptığı açıklamada Solana’nın kripto piyasalarındaki bir sonraki risk genişlemesi sırasında en iyi altcoin’den daha iyi performans gösterebileceğini belirtti. Özellikle SOL/ETH çifti üzerinden yaptığı değerlendirme ile Solana’nın 0,01 ETH seviyesini geri aldığını ve bir sonraki itici güçte 0,02 ETH seviyesine ulaşabileceğini öne sürüyor.

  “SOL: Önce 0,01 ETH geri alındı, bir sonraki büyük risk genişlemesinde 0,02 ETH mi?”

  Solana Analiz

  SOL ve Ethereum: Farklı Vizyonlar, Benzer Potansiyeller

  Burniske, tahminlerinin Ethereum’a yönelik bir eleştiri olmadığını açıkça belirtiyor. Ethereum ve Solana’nın farklı riskler ve vizyonlar sunduğunu, ancak her iki platformun da yükseliş potansiyeli taşıdığını vurguluyor.

  “Bunun ETH’ye bir saldırı olduğunu düşünenler için tekrar düşünün. Her iki varlığı ve ağı tutmak ve desteklemek çok kolay – farklı riskler, farklı vizyonlar, her ikisi de net olarak iyi.”

  Ayrıca, daha düşük işlem ücretleri ve daha yüksek işlem hacmi gibi faktörlerle SOL’ın “küllerinden doğma” belirtileri gösterdiğini ekliyor.

  “Sessiz ürün lansmanları, yükseltilmiş işlevsellik, daha düşük ücretler, daha fazla işlem hacmi, abartı yok – küllerinden doğan yeni bir ürün döngüsünün tüm işaretleri..”

  Öte yandan, Solana’nın Kasım 2021’de 259,24 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden, mevcut 19,45 dolar seviyesine %92,5’lik bir düşüş yaşamasına rağmen, Burniske bu platformun geleceğini parlak görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...