DAHA FAZLA

  Analist Willy Woo: Bitcoin Fiyatı 310.000 Doları Paramparça Edebilir

  Önde gelen on-chain analisti Willy Woo, Bitcoin‘in (BTC) fiyatının belirli bir durumda on katına çıkabileceğini belirtiyor.

  Woo, bir milyon Twitter takipçisine, blok zinciri ve tokenizasyon konularında farklı seviyelerde ilgisi olan sekiz kurumun, yönetim altındaki varlıklarının (AUM) %5’ini Bitcoin’e yatırmaları durumunda, BTC’nin değerinin yaklaşık 310.000 dolar olacağını ifade ediyor.

  “Eğer bu kurumlar AUM’un %5’ini BTC’ye yatırırlarsa fiyat ne olur?

  Hesaplamalarım, her bir BTC’nin değerinin yaklaşık 310.000 dolar olacağını gösteriyor.”

  tbl67
  Kaynak: Willy Woo/Twitter

  Woo, BTC‘nin değerinin 398.000 dolara kadar çıkabileceğini, ancak bu durumun sermayenin ne zaman konuşlandırılacağına bağlı olduğunu belirtiyor.

  “Bu, piyasanın düşüş veya yükseliş döneminde olup olmadıklarına bağlı olarak değişir, ancak değer aralığı 128.000 – 398.000 $ olacaktır. Şu anki tahminim 310.000 dolar.

  Metodolojim, piyasa değerindeki artış ile sermaye artışı arasındaki farkı ölçmeye dayanıyor.”

  Woo’nun bu açıklamaları, BlackRock ve Fidelity’nin Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından reddedilen bir spot Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) başvurusunun ardından geldi.

  Düzenleyici kuruluş, Bitcoin ETF’sinin adını belirlemeleri veya bir gözetim anlaşması yapmaları beklenirken, başvurularını geri çevirdiğini belirtti çünkü ETF’nin adını belirleyemediler veya gözetim anlaşmasının nasıl işleyeceği hakkında bilgi veremediler.

  Bloomberg’in kıdemli ETF analisti Eric Balchunas’a göre, SEC’in yanıtı aslında olumlu bir haber.

  “Temelde SEC, ‘kripto borsası’ adını belirtmelerini ve [gözetim anlaşması] hakkında daha fazla bilgi vermelerini talep ediyor. Bu durum, tartışmasız bir şekilde iyi bir haber. Bunun üzerinde de bir güncelleme yapmaları gerektiği izlenimine sahibim.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...