DAHA FAZLA

  Usta Analist, Bitcoin’in Gideceği Yönü Açıkladı – İşte Tahmini

  Kripto analisti Bluntz, Bitcoin’in düşüş eğiliminin henüz sona ermediğini iddia ediyor. Bluntz, Bitcoin‘in şu anda düşüş bayrağı deseni içinde hareket ettiğini ve yeni bir düşüşe hazırlandığını belirtiyor.

  “Bitcoin, geçen haftaki düşüşten bu yana belirgin bir yön belirlememiş durumda. Ancak şu anki eğilim, yatay bir hareketten sonra yeni bir düşüş olabileceği yönünde”

  btc 78
  Kaynak: Bluntz/X

  Bluntz, daha önce de Bitcoin‘in 2019 sonu ve 2020 başında yaşadığı gibi ciddi bir düzeltme yaşayabileceğini belirtmişti. Analiste göre, BTC’nin haftalık grafikleri ve Göreceli Güç Endeksi (RSI), zayıflayan bir momentumu işaret ediyor.

  “Ne kadar uzun süre sıçrama yapmazsak, o kadar 2019 gibi can sıkıcı bir makro düzeltme yaşayabiliriz”

  btc 88
  Kaynak: Bluntz/X

  Analizin grafiğe dayanarak, Bitcoin’in fiyatının 22.000 dolara kadar düşebileceğini öngörüyor.

  Bu yazının yazıldığı sırada, BTC 26.143 dolardan işlem görüyor ve tüm kripto varlıklarının toplam piyasa değeri ise 1,035 trilyon dolar. Bluntz, tüm kripto varlıklarının toplam piyasa değeri (TOTAL) grafiğinin, 970 milyar dolara kadar bir düzeltme öncesinde hızlı bir artışa hazır olduğunu söylüyor.

  “Uzun pozisyon almayı düşünmeden önce, TOTAL’da yeni düşük seviyelerin oluşmasını bekliyorum. Bu yeni düşük seviyeler, birçok kripto para için yeni yükseliş eğilimlerinin kapısını aralayabilir”

  btc 77
  Kaynak: Bluntz/X

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...