DAHA FAZLA

  Ünlü Trader, Cosmos (ATOM) İçinde Yükselen Bir Dogecoin Rakibinin Geldiğini Belirtti

  Bir kripto para analiz uzmanı, altcoin pazarındaki hareketlilikle birlikte Cosmos (ATOM) için olumlu bir tablo çiziyor.

  Ünlü kripto stratejisti Altcoin Sherpa, X sosyal medya platformundaki 201.100 takipçisine, birçok blockchain’in bir arada çalıştığı Cosmos ekosisteminin yerel token’ı ATOM’un mevcut fiyatından %27’ye kadar artış gösterebileceğini belirtiyor.

  “ATOM: Bazı altcoinler geri planda kalmış olabilir ama ATOM gibi bazıları uyanışa geçiyor. BTC’nin iyi bir performans sergilemesi durumunda, ATOM’un 15 dolar seviyelerine ulaşmasını bekliyoruz.”

  Uzmanın analizine göre, ATOM, 8 ile 9 dolarlık birikim bandını aştıktan sonra yükseliş eğilimi gösteriyor ve yaklaşık 15,40 dolarlık ana direnç noktasına doğru ilerleyebilir.

  Bu makale yazılırken ATOM, son 24 saatte %18,7 artarak 11,75 dolar seviyesinde işlem görüyor.

  Ayrıca, analist, Solana tabanlı memecoin Bonk’un (BONK) ve Dogecoin’in (DOGE) rakibi olarak yükseliş potansiyeline sahip olduğunu vurguluyor.

  Cosmos ATOM Hard Forka Hazirlaniyor

  “BONK: Yeni bir yükseliş dalgası mı geliyor? Bu meme coine bir miktar yatırım yapmak faydalı olabilir. Mevcut pozisyonumdan çıkmış olsam da, tekrar yatırım yapmayı düşünüyorum.”

  Uzmanın değerlendirmesine göre, BONK kısa süre içinde 0,00001500 dolar seviyesini aşabilir.

  Makale yazıldığı sırada, Bonk son 24 saatte %2,3 düşüşle 0,00001157 dolardan işlem görüyor.

  Son olarak, Ethereum’un (ETH) yükseliş trendine girdiğini ve 2.100 dolar seviyesini başarılı bir şekilde destek olarak kullanıp 3.050 ve 3.522 dolar gibi kritik seviyeleri aşabileceğini belirtiyor.

  “ETH: Ethereum ile yapılacak işlemlerin hala en basitlerden biri olduğuna inanıyorum. Yaklaşık iki yıl boyunca 2.000 dolar civarında bir konsolidasyon süreci yaşadı ve sonunda bu aralığı aştı. ETH/USD’nin önümüzdeki aylarda 3.000 dolar seviyelerine ulaşacağını düşünüyorum.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...