DAHA FAZLA

  Ünlü Analist, Bitcoin (BTC) İçin 2019 Tarzı Bir Sıçrama Öngörüyor!

  2018’de Bitcoin (BTC) fiyatının dibini tam isabetle tahmin eden bir kripto stratejisti, bu kripto para birimi için yaklaşık dört yıl önce yaşanan benzer bir atılımı öngörüyor.

  Bluntz takma adını kullanan analist, Bitcoin’in 29.000 dolarlık bir atılım için konumlandığını belirtti.

  Bu deneyimli yatırımcıya göre, Bitcoin’in mevcut piyasa yapısı, 2019’un ikinci yarısında BTC’nin bir ay içinde yaklaşık 8.000 dolardan 12.000 dolara fırladığı döneme benzer bir hareketi işaret ediyor.

  “Gerçekten de, BTC’nin 2019’daki gibi kanalın üst sınırından biraz daha yukarıya sıçrama olasılığına açığım. Bitcoin’in bir atılım için hazırlandığını düşünüyorum.”

  btc33

  Bluntz, kısa vadede bir Bitcoin atılımı öngörse de, bu yükselişin kısa süreli olacağını ve BTC’nin son tahlilde 20.000 dolarlık bir düşüş seviyesine yönelik düşüş trendini sürdüreceğini düşünüyor.

  “Benim kişisel beklentim, en düşük olarak 20.000 – 21.000 dolar aralığı. Ancak şimdilik uzun vadede bu konuda bekleyiş içindeyim. Bu atılım sırasında fiyat hareketinin nasıl şekilleneceğini görmek için bekleyeceğim. Her zaman açık fikirli olmaya çalışın.”

  Yazıldığı sırada, Bitcoin 27.115 dolarlık değeriyle işlem görüyor.

  Bu kripto analisti ayrıca akıllı kontrat protokolü olan Avalanche’ı (AVAX) da takip ediyor. Analistin düşüncesine göre AVAX da bir atılım için pozisyon alıyor.

  “AVAX’ta güzel bir yapılanma görüyorum: büyük bir düşüşün ardından hemen hemen her gün güçlü bir toparlanma gerçekleştiriyor.

  Ne kadar yükseğe atlayacağı konusunda emin değilim, ancak bence şimdilik kesinlikle değerlendirilmeye değer.”

  btc445

  Yazı yazılırken, AVAX 14.76 dolarlık bir değerle işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...