DAHA FAZLA

  Taurus ve Teylor Ortaklığı, Borç Tokenizasyonu Yoluyla KOBİ Kredi Olanaklarını Genişletecek

  İsviçre’nin kripto saklama alanında öncü firmalarından Taurus, finans teknolojilerindeki yenilikçi adımlarıyla tanınan Zürih merkezli Teylor ile güçlerini birleştirdi. Bu ortaklık, Alman KOBİ sektörüne odaklanarak, kredi olanaklarını genişletmeyi hedefliyor.

  Teylor’un kredi portföyü, Allen ve Overy’nin hukuki danışmanlığında tokenleştirilecek ve Taurus’un TDX pazarında ikincil piyasa ticaretine sunulacak. Taurus’un kurucu ortağı Lamine Brahimi, bu tokenizasyon sürecinin İsviçre ve Avrupa düzenlemelerine uygun olduğunu belirtiyor. Brahimi, bu tokenize borç ürünlerinin Alman KOBİ pazarında önemli bir yatırım ilgisi çekeceğini de vurguluyor.

  idktohv3bs9sxykbvss9

  Taurus’un TDX pazarı, kendi alanında önemli bir yere sahip. Bu platform, 1 milyar doları aşan kavramsal değerle 20’den fazla çeşitli varlık sınıfını kapsayan işlemleri kolaylaştırıyor. İsviçre’nin kripto dostu politikaları sayesinde, şirket geleneksel finans ve blockchain teknolojisini entegre ederek sektörde öncü bir rol üstleniyor.

  Diğer yandan, Barclays gibi büyük yatırımcıların desteğini alan Teylor, Alman Mittelstand ekonomisine 100.000 ile 1,5 milyon euro arasında değişen krediler sağlıyor. Teylor CEO’su Patrick Stäuble, şirketin çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren, banka şubeleri ve kurumsal finans departmanları arasında kalan ölçeklerdeki işletmelere odaklandığını ifade ediyor. Stäuble’ın yakın zamanda duyurduğu 25 milyon dolarlık kredi hacmi, Teylor’ın Alman iş dünyasında önemli bir etkiye sahip olduğunu gösteriyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...