DAHA FAZLA

  STRK Token Yol Haritası: Bilinmesi Gereken Önemli Noktalar

  DeFi ekosistemi için büyük bir adım atan Starknet Vakfı, 500 milyon STRK token’ın ayrıldığını duyurdu. Ethereum altyapısına dayanan ikinci katman çözümü sunan Starknet’in geliştiricisi olan bu vakıf, çeşitli projelere toplam 1,8 milyar STRK token dağıtacağını açıkladı. Bu hareketle, Starknet ağının yaygınlaşmasını ve büyümesini teşvik etmeyi hedefliyor.

  1,8 Milyar STRK Token Nasıl Dağıtılacak?

  Starknet Vakfı’nın yapmış olduğu açıklamada, token’ların mülkiyetinin dağıtımı ve topluluk üyelerinin katkılarının ödüllendirilmesi amacıyla 900 milyon STRK’nın İkmal Komitesi’ne tahsis edildiği belirtildi. Ayrıca, Starknet ağında yapılan işlemler için kullanıcı geri ödemeleri amacıyla ayrı bir komite kurularak ek 900 milyon STRK ayrılacağı ifade edildi.

  starknet strk

  Starknet Vakfı, DeFi protokollerindeki faaliyetleri teşvik etmek amacıyla 500 milyon STRK rezerv ayırdığını da duyurdu. Bu rezerv, likidite, işlem hacmi ve DeFi ekosisteminin gelişimi için kullanılacak.

  Starknet Airdrop Etkinliği Ne Zaman Gerçekleşecek?

  Geçtiğimiz günlerde, Starknet’in bir airdrop etkinliği gerçekleştireceği yönünde söylentiler ortaya çıktı. Starknet ekibi, bu airdrop’un yakın zamanda yapılacağını duyurdu ve ekran görüntüleri alındığını, bundan sonraki işlemlerin airdrop dağıtımını etkilemeyeceğini bildirdi. Bu etkinlik, Starknet topluluğu arasında büyük bir heyecan yarattı.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...