DAHA FAZLA

  Solana Tabanlı Altcoin Projesi, Coinbase Desteği Sonrası Yükselişe Geçti

  Bir altcoin projesi olan Solana (SOL) ağı, Amerika’nın önde gelen kripto para borsası Coinbase’in, dijital varlığın yakın zamanda ticaret platformunda yer alacağını duyurmasının ardından değer kazanıyor.

  Coinbase’in yeni bir açıklamasına göre, uygun likidite şartları sağlandığında, Helium’u (HNT) Çarşamba gününden itibaren listelemeyi düşünüyor.

  Coinbase şunları belirtti:

  “Coinbase, Solana ağına Helium (HNT) desteği ekleyecektir. Bu varlığı başka ağlardan göndermeyin, aksi halde paranızı kaybedebilirsiniz. Bu varlık için transferler, ticaretin desteklendiği bölgelerde [Coinbase] üzerinde gerçekleştirilebilir.

  Eğer likidite koşulları karşılanırsa, ticaret 12 Temmuz 2023 09:00 PT’de veya daha sonrasında başlayabilir. Bu varlığın yeterli arzı sağlandığında, HNT-USD ticaret çiftlerimizde alım satım işlemleri kademeli olarak başlatılacaktır. HNT desteği, bazı yetki alanlarında kısıtlı olabilir.”

  helium

  Helium, Coinbase’in peer-to-peer kablosuz erişim noktası projesini listeleme kararını duyurmasının ardından Çarşamba günü 1,48 dolara çıktı. Helium, yazının yazıldığı sırada %21’den fazla artışla 14 günlük en düşük seviyesi olan 1.19$’dan 1.44$’a yükseldi.

  Coinbase, daha riskli ve düşük likiditeye sahip belirteçler için “Deneysel Etiket” adı verilen bir kategori altında Helium’a destek sağlıyor.

  Helium, merkezi olmayan bir yapıda çalışan Nesnelerin İnterneti (IoT) için bir ağdır. Akıllı sözleşmeler ve kurumsal uygulamaları destekleyerek, ağa bağlı IoT cihazlarının iletişim kurmasını ve veri paylaşmasını sağlar. Ağ, Helium etkin noktaları oluşturanlar da dahil olmak üzere katılımcıları HNT belirteçleriyle ödüllendirir.

  Proje, IoT cihazları için geleneksel ağlara kıyasla daha verimli ve maliyet etkin bir kablosuz kapsama alanı sunmayı hedefliyor.

  Coinbase, Helium‘u listeleme planına ilk olarak geçtiğimiz Haziran ayında dahil etti.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...