DAHA FAZLA

  Shiba Inu Yıl Sonu Sürprizi İçin Geri Sayım Başlattı

  Özet:

  Shiba Inu’nun (SHIB) ana geliştiricisi Shytoshi Kusama, topluluk için büyük bir haber ve yıl sonu sürprizi hakkında önemli ipuçları paylaştı. Kusama, Shiba Inu’nun yıl sonu sürprizinin Web3 alanında çığır açacak bir yenilik olacağını belirtti.

  2023’te Shiba Inu’nun değeri kadar, Shibarium gelişmeleri de büyük ilgi gördü. Ağustos’ta piyasaya sürülen Shibarium, Shiba Inu’yu (SHIB) sıradan bir memecoin’den bir kripto para ekosistemine dönüştürdü. Shibarium, işlem hızını ve maliyetlerini iyileştirerek SHIB’i öne çıkarmayı hedefliyor.

  Shibarium projesi, 2 milyon blok üretimi ve 100 milyonun üzerinde işlem ile önemli başarılar elde etti.

  What is Shiba Inu

  Shiba Inu Yatırımcılarına Neler Olacak?

  Shiba Inu (SHIB), popüler memecoin projelerinden biri olarak, büyük bir atılım yapmaya hazırlanıyor. Shytoshi Kusama’nın açıklamaları, SHIB için yeni bir ivme olasılığını güçlendirdi.

  Shiba Inu’nun Pazarlama Stratejisti LUCIE, Kusama’nın açıklamalarını paylaşarak SHIB’in Web3 inovasyonunda öncü rol oynayacağını vurguladı. LUCIE, yıl sonu sürprizinin ve duyurunun interneti sarsabileceğini iddia ederek beklentileri yükseltti.

  2023’te Shiba Inu’da Neler Yaşandı?

  SHIB, 2023 başından bu yana %20 oranında değer kazandı. Yıl boyunca Shibarium, dikkatleri üzerine çekti.

  Shibarium, SHIB’i rakiplerinden ayırmayı hedefleyen önemli bir adım olarak, 2 milyon blok ve 100 milyon işlem gibi başarılara imza attı.

  Shibarium hakkında daha fazla bilgi için “Shibarium Nedir?” başlıklı içeriğimize göz atabilirsiniz.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...