DAHA FAZLA

  Ripple Fiyat Analizi: XRP %9 Yükseldi, Ancak Bir Düşüş Yakın mı?

  4 haftalık sürekli düşüşün ardından, Ripple’ın fiyatı sonunda bir miktar artış gösteriyor. Ancak, tablolar hala endişe verici bazı işaretlere sahip.

  Ripple Teknik Analiz

  XRP/USDT Günlük Grafik

  Ripple’ın fiyatı, 0,43 dolarlık destek seviyesinden toparlandı ve 200 günlük önemli hareketli ortalama da aynı seviye civarında bulunuyor. Şu anda, 50 günlük hareketli ortalama 0,47 dolar civarında test ediliyor, ancak XRP henüz bu seviyenin üzerine çıkmış değil.

  Eğer bir yükseliş kırılması gerçekleşirse, 0,6 dolarlık direnç seviyesine doğru bir ralli en olası senaryo olacaktır. Ancak, 200 günlük hareketli ortalamanın altına bir düşüş yaşanması felaket olabilir, çünkü bu durumda 0,3 dolar seviyesine doğru ve hatta daha düşük seviyelere düşüş daha olası hale gelebilir. Bu durum muhtemelen ayı piyasasını uzatacaktır.

  RSI (Relative Strength Index) göstergesi de %50’nin üzerine çıkmış durumda ve şu anda yükseliş ivmesi gösteriyor.

  Ripple

  XRP/BTC Günlük Grafik

  BTC’ye karşı XRP, uzun bir süre sonra nihayet büyük alçalan kanaldan çıktı. Fiyat şu anda 0.000018 direnç seviyesine saldırırken, 50 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkmış durumda ve 0.000017 seviyesi civarındaki işareti geride bıraktı.

  Yükseliş ivmesi devam ederse, fiyatın 0.000018 seviyesini geçmesiyle birlikte 0.000019 fiyat noktası civarında seyreden 200 günlük hareketli ortalama bir sonraki hedef olabilir. Ancak, fiyatın kanalın içine geri düşmesi durumunda, 0.000013 seviyesine doğru bir çöküş meydana gelebilir.

  RSI’nin momentum sinyaline göre, yükseliş senaryosu daha olası görünüyor.

  Ripple

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...