DAHA FAZLA

  Ripple (XRP) %8,5 Düşüşün Ardından 0,4 Doları Koruyabilecek mi?

  Ripple’ın ani düşüşü sonrasında fiyatı, 100 günlük hareketli ortalamanın altına geriledi. Şu anda ise 200 günlük hareketli ortalamanın kritik destek seviyesi olan 0,41 dolara ulaştı. Bu durum ayıların henüz yeni başladığını gösteriyor olabilir.

  Ripple Teknik Analiz

  Günlük Grafik

  Ripple, günlük grafikteki 0,58 dolarlık direnç seviyesinde reddedildikten sonra büyük bir düşüş yaşadı ve 100 günlük hareketli ortalamanın altına geriledi. Ancak, kripto para birimi 0,41 dolar seviyesindeki 200 günlük hareketli ortalama ile önemli bir destek buldu.

  Bu hareketli ortalamanın gücü, fiyatın bir konsolidasyon aşamasına girebileceğini gösteriyor. Ancak ayılar, Ripple’ı 200 günlük hareketli ortalamanın altına çekmeyi başarırsa, bu uzun vadeli beklentiler için kademeli bir etki yaratabilir ve düşüş eğilimini tetikleyebilir.

  Ripple

  4 Saatlik Grafik

  Ripple’ın fiyatı, 4 saatlik grafikte yükselen bir kanal oluşturdu. Ancak son reddedilme, 0,48 dolarlık küçük destek seviyesinin ve kanalın orta trend çizgisinin altına düşmesine neden oldu. Şu anda, XRP iki önemli destek seviyesiyle karşı karşıya: birincil seviye olan 0,4 dolar ve kanalın yaklaşık 0,37 dolar olan alt trend çizgisi.

  Son harekete dayanarak, fiyatın bir kırılma gerçekleşene kadar 0,4 dolar ile 0,48 dolar aralığında kalması daha olası görünüyor.

  Ripple

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...