DAHA FAZLA

  Raoul Pal Solana’nın (SOL) Ethereum’dan (ETH) Daha İyi Performans Göstereceğini Söyledi

  Real Vision’in CEO’su Raoul Pal, akıllı kontrat platformu Solana’nın (SOL) Ethereum‘a (ETH) karşı yükseliş trendini sürdürme olasılığının yüksek olduğunu belirtiyor.

  Yeni bir blog yazısında, eski Goldman Sachs yöneticisi Pal, Solana – Ethereum (SOL/ETH) çiftinin performansını dikkatle takip ettiğini ifade ediyor.

  Pal’a göre, Solana, bir düşüş kanalından çıktıktan sonra Ethereum’a kıyasla daha iyi bir performans sergiledi.

  “Sonuç olarak, SOL son ayda %30’dan fazla değer kazandı (yılbaşından bu yana +%150!) ve ETH’ye karşı düşüş trendini tersine çevirdi. Bu, uzun zamandır beklediğimiz bir durum ve bu trendin daha da güçlenerek devam edeceğini öngörüyoruz.”

  grf22
  Kaynak: Global Macro Investor/Raoul Pal

  Yazı yazılırken, Solana son 24 saatte %5’ten fazla düşerek 23,25 dolardan işlem görüyor.

  Bir strateji toplantısında, makro ekonomi uzmanı Pal, genel kripto pazarlarının mevcut döngüde diğer varlık sınıflarına göre daha iyi performans göstereceğini belirtiyor. Bu durumu, geniş çaplı global benimseme ve süregelen fiat para birimi değer kaybına bağlıyor.

  Pal, ayrıca spot tabanlı bir Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonunun (ETF) onaylanmasının kripto piyasalarını daha yüksek seviyelere çıkarabileceğini belirtiyor.

  “[Kripto] bu döngüde her şeyden daha iyi performans gösteriyor. Teknoloji gibi, merkez bankalarının, fiat para piyasasının, özellikle de dünya rezerv para birimi olan doların, ama aslında tümünün değer kaybetmesiyle tetikleniyor.

  Ayrıca, uzun vadeli trend tarafından da yönlendiriliyor. Kripto para birimlerinin benimsenme hızı çok yüksek. Şu anda 421 milyon cüzdan var. Her yıl bu sayı artıyor. Geçen yıl, bir ayı piyasasında bile %40 büyüme gösterdi. Yani önümüzdeki yıllarda, bu sayıyı hızla bir milyara çıkaracağımızı tahmin ediyoruz.

  Önümüzde büyük bir dönüşüm var. Sürekli artan benimseme. İster beğenin ister beğenmeyin, hala merkez bankası dijital para birimlerinin benimsenmesi gibi blockchain teknolojileri var.

  Ayrıca ödeme sistemlerimiz ve bu tür süregen gelişmeler var. Ek olarak, insanlar varlık fiyatlarını tokenleştirmeye ve benzeri konulara odaklanıyorlar. Yani finans dünyası, temel varsayımım olan blockchain’e geçiyor.

  Bunun yanı sıra, artık ETF’lerle ortalama yatırımcılar için erişim rampalarımız var. ARK (Invest) sanırım ilkini 13 Ağustos’ta, ya da 18 Ağustos’ta, ne zaman olursa, sunacak. Bu, baraj kapaklarını açacak. Fiyatların zaten bu duruma tepki olarak yükseleceğini düşünüyorum, zaten tahminim çok daha yüksek fiyatlara doğru ilerliyor.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...