DAHA FAZLA

  PEPE Fiyat Analizi: ATH’den %70 Düştü, Bir Sonraki Seviye Ne Olacak?

  Yükseliş balonunun patlamasıyla birlikte PEPE çaresizce destek arayışına girmiştir.

  PEPE’nin rallisi, 1 milyar dolarlık piyasa değerini aşmasıyla hızla son bulmuştur. Baloncukların büyümesi için daha fazla para gerekmekte ve bu memecoin konusunda coin Mayıs ayının başlarında tükenmiştir. Bu tarihten itibaren fiyat %70 oranında düşmüştür.

  PEPE’nin bir sonraki önemli destek seviyesi, alıcıların yeniden ilgi gösterebileceği 0,0000011 ABD doları seviyesindedir. Mevcut direnç ise 0,0000020 ABD doları seviyesindedir.

  byhodl PEPEWETH A43FE1 ETHUSDT 2023 05 11 17 26 45

  Son birkaç gündür işlem hacmi, satıcıların yönlendirmesi altında olmuştur. Hem hacim hem de fiyat, son üç gün içinde düşüş yaşamıştır.

  Günlük RSI (Göreceli Güç Endeksi) değeri 50 puanın altına düşmüş ve henüz bir dönüş işareti görülmemiştir. Bu durum aşağı yönlü bir eğilim olduğunu göstermektedir.

  Günlük MACD (Hareketli Ortalama Yakınsama/Diverjans Göstergesi) değeri Pazartesi gününden itibaren düşüş eğilimi göstermiş ve o zamandan beri fiyat daha düşük seviyelerde dip noktaları oluşturmaya devam etmiştir.

  byhodl PEPEWETH A43FE1 ETHUSDT 2023 05 11 17 27 58

  PEPE Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

  Fiyatın kilit destek seviyesine ulaşması durumunda PEPE’nin nasıl tepki vereceğini görmek önemlidir. Eğer alıcılar ilgi gösterirse, PEPE bu seviyeden sıçrayarak kilit direnç seviyesi olan 0,0000020 ABD dolarını test edebilir. Bu durumda, yükseliş potansiyeli ortaya çıkabilir ve alıcılar fiyatı destekleyerek yukarı yönlü bir hareket sağlayabilir. Ancak, gerçekleşen fiyat hareketlerini önceden tahmin etmek zor olduğu için, bu sadece bir olasılıktır ve piyasadaki faktörlere bağlı olarak farklı senaryolar ortaya çıkabilir.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...