DAHA FAZLA

  Eski Goldman Sachs Yöneticisi Kripto Piyasalarına Girmenin Tam Zamanı Olduğunu Söyledi

  Real Vision’ın Başkanı Raoul Pal, yatırımcılara, dijital varlıkların alımı için daha fazla beklememenin önemini vurguluyor.

  Real Vision Finance’in taze videosunda, Goldman Sachs’ın eski üst düzey yöneticisi, mevcut makroekonomik şartların Bitcoin (BTC) başta olmak üzere kripto paraların alımı için mükemmel bir fırsat sunduğunu ifade ediyor.

  Pal, “Exponential Age” olarak nitelendirdiği dönemin yaklaşmasının, kripto varlıklarla birlikte yapay zeka (AI) ve diğer ileri teknoloji hisselerini de yukarıya taşıyacağını öngörüyor.

  Raoul Pal

  Ayrıca, enflasyonu dengelemek adına faiz oranlarını hızla artıran Federal Reserve’in, ekonomiyi canlandırmak adına piyasaya daha fazla likidite pompalaması gerektiğine inanıyor. Likidite artışı, tarihsel olarak kripto para birimlerinin değerlerini olumlu etkilemiştir.

  Pal’a göre kripto piyasasına ne zaman girilmesi gerektiği sorusuna verilecek cevap açık ve net: “Hemen şimdi.”

  34:55: “Dünya, makinelere daha fazla güç veren bir dönüm noktasının eşiğinde. Merkez bankalarının daha fazla para basması kaçınılmazdır; çünkü artan faiz oranlarına karşı ekonomik durgunlukla mücadele etmenin tek yolu – kendi tabirimle söylemem gerekirse – daha fazla para, daha fazla uğultu yaratmaktır.

  Bu ortamda, kripto paralar ve teknoloji en yüksek getiriyi sağlar. Yani, bu mükemmel fırtınanın tam göbeğindeyiz. Ve altın da iyi performans gösterme eğilimindedir. Bence en iyi strateji, ‘Barbell Strategy’ olarak adlandırılan, teknoloji ve kripto paralara yatırım yaparken diğer yanda likit olmayan altın ve sabit varlıklara sahip olmak.”

  Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %5,7 artarak 1,22 trilyon doları buluyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...