DAHA FAZLA

  Milyarder Mike Novogratz: Bu Bitcoin’in Başına Gelebilecek En İyi Şey!

  Milyarder Mike Novogratz, BlackRock’ın Bitcoin (BTC) için bir borsa yatırım fonu (ETF) başvurusu yapmasının, kripto para birimi lideri için olabilecek en olumlu gelişme olduğunu belirtiyor.

  The Claman Countdown’da gerçekleştirilen son bir söyleşide, Galaxy Digital CEO’su, yönetiminde 10 trilyon doların üzerinde varlık bulunan BlackRock’ın bu konuda başarılı olmasını umuyor. Novogratz’a göre, bu durum büyük yatırımcıların kripto para piyasasına girişini kolaylaştıracak.

  Ancak, bu yazının yazıldığı dönemde, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) sunulan tüm BTC ETF başvuruları şu ana kadar reddedildi.

  “Her gece, onların başarılı olmaları için bir dua ediyorum. [BlackRock CEO’su] Larry Fink bu işi başarırsa, bu, kurumsal yatırımcıların, dünyanın en büyük varlık yöneticisi olan BlackRock’a katılımını büyük ölçüde kolaylaştırır…

  Bir Bitcoin ETF’sinin olmaması için hiçbir mantıklı sebep yok, zira bir vadeli ETF’miz var. Hakim, zaten SEC’i GrayScale davasındaki tutumundan ötürü uyardı, yani bekleyip göreceğiz.”

  bitcoin haberleri

  Novogratz, duruşunu daha da açıklar hale getiriyor ve 463.000 Twitter takipçisine, BlackRock’ın bir BTC ETF teklifinde başarılı olmasının, piyasa değerine göre en değerli kripto para birimi olan BTC için en ideal durum olacağını belirtiyor.

  “BlackRock’ın bir BTC ETF’sinin olması, BTC’nin başına gelebilecek en iyi durumdur.”

  BlackRock, 15 Haziran’da iShares Bitcoin Trust için SEC’ye başvuruda bulunmuştu. BTC ETF’leri oluşturma çabası içinde olan diğer şirketler arasında Grayscale, VanEck ve Cathie Wood’un ARK Invest gibi firmalar bulunuyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...