DAHA FAZLA

  Morgan Creek’in Mark Yusko’sundan 2024 Kripto Tahmini: ‘İnanılmaz Derecede Güçlü Bir Yıl Olacak’

  Morgan Creek Capital’in kurucu ortağı ve CEO’su Mark Yusko, 2024 yılında kripto para piyasasının pozitif bir döneme gireceğini belirtiyor.

  The Dales Report’a verdiği röportajda Yusko, çeşitli etmenlerin uyumlu birleşimi sayesinde 2024’ün kripto para dünyası için “fevkalade güçlü” bir yıl olacağını dile getiriyor.

  “2024’e bu şekilde adım atıyoruz. Her şey, tüm çevrimlerin mükemmel bir hizalanmasıyla karşımızda duruyor. Bitcoin’deki dört yıllık çevrimi düşünün; yarılanma, blok zinciri üzerinden hesaplanarak Nisan veya Mayıs başında gerçekleşecek. Ve bu gerçekleşecek.

  borsa yatırım fonu (ETF)’nun onayı bekleniyor, bu da piyasaya serbest bırakılacak büyük bir likidite akışına işaret ediyor.

  Ekonomide yavaşlama eğilimi gösteren bir çevrimsel döneme girmekteyiz. Bu durum, Federal Reserve’in doların değerini düşürmeye yönelik politikalarına geri dönüş yapmasına neden olacak. Bu da Bitcoin’in dolar karşısında değer kazanmasını sağlayacak.”

  1200x675 cmsv2 a140df1e 8dcb 5e80 89c6 99647e2c7f0b 5840468

  Yusko’ya göre, kripto sektörü, sektöre giriş yapacak yeni yeteneklerin etkisiyle bir “teknolojik dalga”dan da faydalanabilir.

  “Teknoloji devlerinden 650.000 kişinin işten çıkarılmasıyla bir teknolojik dalga yaşanıyor. Bu ciddi bir sayı. Bazıları yeterince parası olmadığı için tekrar çalışmak zorunda kalacak. Ancak çoğu geri dönmeyecek. Ve bu kişilerden bazıları oldukça zeki. Bu yüzden yeni şirketler kuruyorlar…

  Görünüşe göre evrendeki en güçlü kuvvet… insan yaratıcılığı.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...