DAHA FAZLA

  Kripto Strateji Uzmanına Göre Perakende FOMO, Bitcoin’e Nasıl Geri Dönebilir?

  Bir analist, perakende tüccarların tekrar Bitcoin‘e (BTC) yönelmesine yol açabilecek bir “kaybetme korkusu” (FOMO) dalgalanması beklentisini dile getiriyor.

  Analist Inmortal, BTC’nin uzun bir süredir 30.000 $ seviyesinin altında yer aldığını ve bu psikolojik eşiğin üstündeki bir yükselişin Bitcoin için büyük bir ivme olabileceğini aktarıyor.

  “30.000 doların altında geçen 350 gün ve saymakla bitmiyor. Ne zaman olduğunu tam olarak bilemiyorum ancak 30.000 dolar seviyesinin aşılması, perakende sektöründeki FOMO’yu tetikleyecektir.”

  btc11

  Tüccarın belirttiğine göre, BTC şu anda 25.600 $ ile 28.400 $ aralığında hareket ediyor ve boğalar için olası giriş noktaları en dip seviyelerde bulunuyor.

  Inmortal, Ethereum’un (ETH) da BTC’nin izinden gittiğini ve psikolojik bir seviye olan 2.000$’ın altında uzun süre konsolide olduğunu belirtiyor. Kripto stratejisti tarafından paylaşılan grafiğe göre, ETH’nin kısa bir süre için 2.000 doları aşarak 1.500 dolara kadar düzeltme yapma ihtimali var.

  “ETH’nin yapısı oldukça etkileyici.

  2.000$’ın altında 386 gün süren bir birikim süreci
  Art arda oluşan yüksek dip seviyeleri

  (Bana göre bir kez daha 1.500 $ seviyesinin test edilmesi gerekiyor.)”

  btc77

  Diğer altcoinler açısından bakıldığında, Inmortal, Ethereum’un rakibi Solana’nın (SOL) ayı piyasasından çıkış yapmaya hazır olduğunu ve bir sonraki piyasa dalgasında Bitcoin’i geçme potansiyeli taşıdığını belirtiyor.

  Bu popüler tüccar, kripto varlığının, tüm yıl boyunca işlem aralığını geri kazanmayı başardığına inandığı için SOL üzerinde uzun süreli bir pozisyona sahip olduğunu ifade ediyor.

  “Burada SOL’umun pozisyonunu artırdım.

  Fiyat, 2023 ticaret aralığına tekrar döndü
  Fiyat, 2023 ticaret aralığına tekrar döndü
  Fiyat, 2023 ticaret aralığına tekrar döndü.”

  btc78

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...