DAHA FAZLA

  Kripto Piyasası: Aralıkta Bir “Noel Baba Rallisi” Mi Bekliyoruz?

  Önde gelen kripto piyasasında girişim kapitalisti, dijital varlıklar piyasasının Eylül ayında yaşadığı zorlukların ardından, Aralık ayında toparlanma ihtimalinin yüksek olduğunu ifade ediyor. Chris Burniske, kurucusu olduğu Placeholder Capital firmasında, sosyal medya platformu X’teki geniş takipçi kitlesine kripto sektöründe yakın vadede beklenen olumlu sürprizin gerçekleşmeyebileceğini belirtti.

  Bununla birlikte, son yıllarda geleneksel hisse senetlerinde Aralık ayının son beş işlem günü ve yeni yılın başlangıcında gözlemlenen yükselişi tanımlamak için kullanılan “Noel Baba rallisi” teriminin, kripto sektörü için de geçerli olabileceğini öne sürüyor. Burniske’nin yorumu şu şekildedir:

  “Eylül ayındaki dalgalanma, kriptonun 2024’ün ilk yarısında yaşanacak olumlu gelişmelerden büyük bir fayda sağlayacağını değiştirmiyor.”

  Kripto Piyasası

  Kripto Piyasasındaki Beklentiler ve Tahminler

  Burniske’ye göre, kripto piyasası fiyat dalgalanmaları yaşasa da, uzun vadede olumlu bir trende girme ihtimali yüksek.

  “Piyasaların dalgalı olmasına rağmen, blok zincir teknolojisinin geliştirilmesi ve yaygınlaşması olumlu bir yönde ilerliyor.”

  Burniske, bir kripto boğa döngüsünün başlaması için küresel piyasa likiditesinde bir artış olması gerektiğini ve mevcut düzeltmenin bu nedenle gerçekleştiğini ifade ediyor.

  “Piyasaları değerlendirirken detaylara takılmak yerine genel etkenleri göz önünde bulundurmalıyız.”

  Ayrıca, Placeholder yöneticisi geçmişte yaptığı bir açıklamada, kripto piyasasının yeniden canlandığını gösteren işaretlerin ortaya çıkmasıyla özel yatırımcıların sektöre daha fazla ilgi göstereceğini belirtmişti.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...