DAHA FAZLA

  Glassnode Kurucu Ortakları, Patlayıcı Bitcoin Hareketinden Emin Olduklarını Söyledi!

  Kripto veri analitiği alanında öne çıkan bir firmanın kurucuları, Bitcoin‘in (BTC) güçlü bir yükseliş için hazırlandığını düşündüğünü söyledi.

  Bitcoin İçin Hızlı Zamanlar

  Jan Happel ve Yann Allemann, Bitcoin’in 30.000 dolarlık kritik direnç noktasını aşmaya hazırlandığını belirtti.

  Glassnode’un kurucu ortaklarına göre, kripto para birimi BTC için genel manzara, değer kazanma eğilimine girmeye başlıyor.

  “Opsiyon piyasasının belirttiği üzere, 25.800 dolar hala muhtemel bir seviye. Fakat dış faktörler azalırken, 35.000 dolarlık orta vadeli hedefimize güveniyoruz. Fiyatlandırma piyasası Fed’in Haziran ayında faiz indirimi yapmayacağını gösteriyor – bu durum 35.000 dolara ulaşmak için ideal bir yaz senaryosu sunuyor. DXY (ABD Dolar Endeksi) düşüşte ve önemli bir hareketli ortalamanın altına geçmiş durumda – bu durum patlamaya hazır hareketlerin devam ettiğini gösteriyor.”

  Bitcoin Haberleri

  Bu makaleyi yazdığımız sırada, Bitcoin son 24 saatte %2’lik bir artışla 26.889 dolardan işlem görüyor.

  Analist, Bitcoin’in düzeltme sürecinin büyük olasılıkla sona erdiğini düşündüğünü ifade etti.

  2018’de BTC’nin en düşük seviyeyi göreceğini başarıyla öngören ve sektörde Bluntz takma adıyla tanınan analist, Bitcoin’in ABC düzeltme dalgasının düşüş hedefine zaten ulaştığını belirtti.

  Bluntz, BTC‘nin artış eğilimine girdiğini söyledi.

  “BTC’ye gerçekten burada dikkat çekmek istiyorum. Aslında, orijinal gönderide belirttiğim gibi, istediğim yere neredeyse tam olarak geldi.

  DXY’deki haftalık durum biraz endişe verici, bu yüzden ne kadar beklemem gerektiğinden tam olarak emin değilim, ancak bu dört saatlik (grafik) oldukça olumlu görünüyor.

  Geçen ayın sonunda, Bitcoin’in 30.000 dolar seviyesine yakın işlem gördüğü bir sırada, Bluntz, BTC’nin bir ABC düzeltme hareketinin ilk belirtilerini gösterdiği için 26.000 doların altına düşebileceğini öngörmüştü.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...