DAHA FAZLA

  Kripto Borsası Coinbase, Bu Altcoin için Alım Satım Desteğini Başlattı!

  Coinbase kullanıcıları artık Cosmos (ATOM) temelli merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin‘i Osmosis (OSMO) için alım satım işlemleri yapabiliyorlar.

  Coinbase altcoin’i destekleme kararı aldı

  ABD’nin lider kripto para borsası, daha riskli ve daha düşük likiditeye sahip tokenler için oluşturduğu “Experimental Tag” kategorisi altında altcoin’i desteklemeye başladı.

  Osmosis, Cosmos yazılım geliştirme kitine (SDK) dayanarak oluşturulmuş bir otomatik piyasa yapıcı (AMM) protokolüdür. Protokol, blok zincirleri arası iletişim (IBC) kullanarak zincirler arası işlemlerin gerçekleştirilmesini hedeflemektedir.

  Coinbase altcoin'i destekleme kararı aldı

  Osmosis’in yerel yönetim tokeni OSMO, yazının kaleme alındığı sırada yaklaşık 0,5986 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Piyasa değeri bakımından 110. sıradaki kripto varlık, son 24 saatte %0,6 ve geçtiğimiz hafta %2,6’lık bir düşüş yaşadı.

  Kripto para takip platformu DeFi Llama’ya göre, protokol, toplamda 147,9 milyon dolarlık kilitlenmiş değer (TVL) ile tüm merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) arasında 12. sıradadır.

  Bir blok zinciri ağının TVL’si, akıllı kontratlarındaki toplam sermayeyi ifade eder. TVL, ağa kilitlenmiş teminat miktarının cari varlık değeriyle çarpılması sonucu hesaplanır.

  Coinbase, OSMO’yu listeleyeceğini ilk defa geçen ay duyurmuştu. Ancak, bu token’ı destekleyen ilk büyük borsa Coinbase değil: Geçen Ekim ayında Binance, hızlı fiyat değişikliklerine daha açık olabilecek kripto para birimleri için özel bir ticaret platformu olan “Innovation Zone” içerisinde altcoin’i listelemişti.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...