DAHA FAZLA

  Binance’den Büyük Bir Bitcoin (BTC) Miktarının Çekildiği Haberleri Gündeme Düştü!

  Binance borsasında, 19.197 adet Bitcoin‘in transfer edilmesi piyasada büyük bir yankı uyandırdı. Bu dev hareket, birçok kişiyi neden olduğuna dair tartışmalara ve spekülasyonlara sürükledi.

  Binance, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir ve yakın zamanda 19.197 Bitcoin’lik, yaklaşık olarak 652 milyon dolarlık bir transfer gerçekleştirdi. Bu bilgi Blokchain.com verilerinden alındı ve işlem iki aşamada yapıldığı görüldü.

  Bu büyük transfer, kripto para dünyasında birçok tartışma ve spekülasyonu alevlendirdi.

  bitcoin

  Büyük Bitcoin Transferi Üzerine Yorumlar

  Kripto para sektöründe bu büyüklükte transferlere sıkça rastlanmaz. Piyasa uzmanları, bu transferin büyük yatırımcıların stratejik bir hareketi mi, yoksa anonim cüzdanlara olan talebin bir göstergesi mi olduğunu değerlendiriyor. Böylesine büyük miktarda Bitcoin’in borsadan çıkarılması genellikle sahiplerinin bu Bitcoin’leri satmayı planlamadığı şeklinde yorumlanabilir, bu da olumlu bir gösterge olarak algılanabilir.

  Ancak, bu transferin Binance’in kendi soğuk cüzdanlarına aktarımıyla da ilgili olabileceğini unutmamak gerekir.

  Önde gelen kripto para birimi Bitcoin, geçtiğimiz günlerde stabil bir seyir izledi. Son 24 saat içerisinde %1 değer kazanarak 34.563 dolardan işlem gördü. Bitcoin, geçen hafta %11,3’lük bir artış gösterdi.

  2024’te Bitcoin’in rekor seviyelere ulaşması bekleniyor. Bu beklentiler, kripto para piyasasındaki olumlu trend ile de paralel. Fakat Bitcoin’in gelecekteki performansı, piyasa değişiklikleri ve global ekonomik faktörlere bağlı olacak.

  Arthur Hayes’ten Cesur Bitcoin Fiyat Tahmini

  BitMEX borsasının kurucusu olan Arthur Hayes, Bitcoin için 1 milyon dolarlık iddialı bir fiyat tahmininde bulundu. Hayes’e göre, global enflasyon döneminin başlangıcı Bitcoin’in değerini artırabilir. Jeopolitik riskler ve ABD’nin artan askeri harcamaları nedeniyle, hükümetin borçlanma ihtimali üzerine yorumda bulundu. Hayes, Bitcoin’in sadece ETF onay beklentileri nedeniyle değil, aynı zamanda potansiyel bir global savaşın ekonomik etkilerini öngördüğü için değer kazandığına inanıyor.

  Hayes, altın ve Bitcoin’in değer kazanmasının nedeninin, ABD Hazine tahvillerindeki satış baskısı olduğunu düşünüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...