DAHA FAZLA

  Binance’de Göz Kamaştıran Hareket: 194 Milyon Dolarlık Tron (TRX) Transferi Gerçekleşti

  Bir anonim kripto balinası, 1,999 milyar Tron (TRX) tokenini, yaklaşık 194 milyon dolarlık bir işlemle taşıdı.

  Zincir üstü verilerin detaylı incelenmesi sonucu, bu devasa transferin Binance kripto para platformundan tanımlanamayan bir dijital cüzdana yapıldığı anlaşıldı.

  Haberin duyulduğu esnada TRX değerinde önemli bir değişiklik gözlemlenmedi. Bu satırlar yazılırken, söz konusu token %0,94’lük bir değer kaybıyla 0,09753 dolar seviyelerinden alıcı buluyordu.

  Geçtiğimiz hafta, muhtemelen aynı kişiye ait olduğu düşünülen üç farklı cüzdan, altı yılın ardından toplamda 6.500 Bitcoin (BTC) transfer etti. Bu Bitcoin’ler, ilk olarak 5 Kasım 2017 tarihinde bu adreslere ulaşmıştı.

  Söz konusu BTC’lerin bazıları, bitinfochart verilerinde F2Pool olarak işaretlenmiş ve orijinal madenciler tarafından elde edilmiş olması muhtemel bir adresten transfer edildi.

  Öte yandan, Binance geçen seneden itibaren başlayan ve milyarlarca dolarlık sermayenin çekildiği süreci hala yaşıyor. Dune Analytics verilerine bakıldığında, Kasım ayından beri borsadan önemli miktarda kripto para çıkarıldığı görülüyor.

  En son yaşanan bu büyük çaplı kripto para çekilme hareketi, Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) açtığı bir dava sonrası gerçekleşti.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...