DAHA FAZLA

  Analist, XRP’nin Yükselmek ve Bitcoin’i Geçmek Üzere Olduğunu Söyledi – İşte Hedefi

  Kripto para dünyasında geniş bir takipçi kitlesine sahip bir trader, XRP’nin Bitcoin‘den (BTC) daha fazla büyüme potansiyeli gördüğünü belirtiyor ve XRP‘nin fiyatında bir artış bekliyor.

  Analist Kaleo, XRP’nin direncini başarıyla desteğe dönüştürdükten sonra pozitif bir eğilim gördüğünü ifade ediyor.

  “XRP/USD çifti, daha kısa zaman aralığına baktığımızda, yeni bir yükseliş trendi için hazır görünüyor.”

  xrp23

  Kaleo’nun analizine göre, XRP, yakın zamanda 0,74 dolardan 0,85 dolara yükselen Tron’un ( TRX ) izinden gidiyor olabilir.

  “Referans için, TRX’in kısa bir süre önce gerçekleştirdiği hareketi inceleyebiliriz. Benzer bir konsolidasyon, XRP’yi 0,60 $+ seviyesine taşıyabilir.”

  Yazıldığı sırada, XRP 0,52 dolardan işlem görüyor.

  xrp22

  XRP-Bitcoin oranına (XRP/BTC) baktığında Kaleo, bu çiftin direncini kırdıktan sonra yükselişe geçmeye hazır olduğunu belirtiyor.

  “XRP/BTC çifti de konsolidasyon aşamasına girmiş gibi görünüyor.”

  8af24ccc acc2 4559 9dd9 bd9c7efa5b3d

  Öte yandan, bir başka kripto stratejisti Cantering Clark da XRP’ye olan iyimserliğini ifade ediyor. Clark, XRP’nin fiyat yapısının artışa hazır olduğuna dair güçlü işaretler gördüğünü belirterek, XRP stoklamayı düşündüğünü ifade ediyor.

  “Son dönemlerde pek çok grafiği inceleme fırsatım olmadı, fakat eşsiz fiyat teklifi ve patlama görünümündeki durumu bir arada düşündüğümde, sanırım XRP’nin zaman ağırlıklı ortalama fiyatını (TWAPing) izlemeye başlamam gerekiyor.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...