DAHA FAZLA

  Analist Tone Vays Bitcoin Hakkında İyimser Olduğunu Söyledi!

  Deneyimli kripto para analisti Tone Vays, pazardaki düşüşe rağmen Bitcoin (BTC) hakkında hala iyimser olduğunu belirtti.

  Vays Bitcoin Hakkında Konuştu

  Vays, Bitcoin’in mevcut seviyelerden %30’dan fazla bir artış gösterme olasılığının, bu öncü kripto para biriminin yaklaşık 22.000 dolara düşme riskinden daha yüksek olduğunu ifade eti.

  Vays’e göre, bu yükseliş varsayımı, Bitcoin‘in halving olayının bir yıldan kısa bir süre içinde gerçekleşecek olması gerçeğinden kaynaklanıyor.

  “Bir %10, %20’lik bir geri çekilme yaşadıktan sonra bu destek bölgelerine daha çok güveniyorum…

  Daha az zamanın halvinge kaldığını bildiğim için kendime daha çok güveniyorum.

  34.000 dolara doğrudan yukarı doğru rastgele bir sıçramanın olasılığı, 22.000 dolara aşağı yönlü rastgele bir düşüşe geçiş olasılığından çok daha fazla.

  Adeta burada 27.000 dolar civarında duruyoruz, yani 34.000 dolara ulaşmak için 7.000 dolar… veya 5.000 dolar düşmek gibi.

  Bence buradan 7.000 dolar artış görmek, 5.000 dolar düşmekten çok daha olası. Ben sadece düşüş riskinin çok sınırlı, gerçekten çok sınırlı olduğunu düşünüyorum.”

  Bitcoin Haberleri 1

  Bitcoin bu yazı sırasında 26.792 dolardan işlem görüyor.

  Kıdemli kripto para trader’ı, Bitcoin’in daha fazla düzeltme yaşasa bile yükseliş görüşünün hala geçerli olduğunu belirtti.

  “20.000 dolarda olduğumuzda geri çekilmiştik, burada da 25.000 dolarda yükseliyorum.

  25.000 dolara bir geri çekilme ile 20.000 dolara bir geri çekilme arasında gerçekten bir fark yok. Aslında, 25.000 dolara geri çekilme muhtemelen biraz daha güvenli çünkü bu muhtemelen yarın gerçekleşmeyecek, [ancak] yine de Mayıs ortasında olacak.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...