DAHA FAZLA

  Analist Litecoin ve 3 Altcoin İçin Ralli Öngörüyor

  Bir kripto analisti, Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), meme kripto para birimi Pepe (PEPE) ve Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL) için bir yükseliş öngörüyor.

  Kripto tüccarı olan Kaleo, Bitcoin (BTC) hard fork’u olan BCH’nin geçen ay başlattığı ve 30 Haziran’da %202’lik bir artışla 106$’dan 321.89$’a çıkan rallinin devam edeceğini belirtti.

  “BCH için olumlu bir hissiyatım var, henüz bitmedi.”

  grf12
  Kaynak: Kaleo/Twitter

  Bitcoin Cash, bu yazının yazıldığı sırada 283 dolardan işlem görüyor.

  Kaleo, Litecoin’e yönelik stratejisini paylaştı ve kripto para biriminin 95 ila 105 dolar aralığına düştüğünde “yatırım yapacağını” belirtti. Ancak, altcoin’in yaklaşan yarılanma etkinliği nedeniyle 110 dolar seviyesine geri dönebileceğini öngördü.

  grf34
  Kaynak: Kaleo/Twitter

  “LTC’de 95-105 $ aralığında yatırım yapmayı düşünüyorum, özellikle yarılanma etkinliğine sadece bir ay kala. 110$+’lık bir geri kazanımda iyi bir sıkışma görme potansiyelimiz olduğunu düşünüyorum.”

  Kaleo’nun analizlerine göre, LTC/BTC çiftinin 0,0040 doların üzerine çıkacağına inanıyor. Litecoin, bu yazının yazıldığı sırada 97,30 $’dan işlem görüyor.

  Kaleo, meme kripto para birimi PEPE’ye dikkat çekiyor ve altcoinin Haziran başından beri görmediği bir fiyat olan 0.0000036$ seviyesine geri döneceğini öngörüyor.

  grf675
  Kaynak: Kaleo/Twitter

  PEPE, bu yazının yazıldığı sırada 0.000002 $’dan işlem görüyor.

  Kaleo’nun analizine göre, akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) 20$’lık fiyat etiketini aşmaya hazır.

  grf562
  Kaynak: Kaleo/Twitter

  SOL, bu yazının yazıldığı sırada 19.75 dolardan işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...