DAHA FAZLA

  Kripto Analisti, Bu Altcoin’in Ralliye Hazırlandığını Söyledi!

  Ünlü kripto para analisti, Ethereum‘a (ETH) yeni bir alternatif olan bir kripto paraya olan ilgisini belirtti.

  Sherpa Altcoinler Hakkında Konuştu

  Altcoin Sherpa, katman-1 blockchain projesi Sui’nin (SUI) yerel token’inin bir değer artışı yaşayacağını belirtti.

  “Dürüst olmak gerekirse, bu tokenin değer kazanması konusunda oldukça iyimserim. Tam olarak ne zaman ve nasıl olacağını bilemiyorum…

  Bu tokenin genel dolaşımı, toplam arzına kıyasla oldukça düşük ve bu durum piyasa yapıcıların fiyatını kolaylıkla yönlendirebileceği anlamına geliyor.

  Dolayısıyla, açıkça söylemek gerekirse, bir dolar civarında alım yapmanın oldukça kazançlı olacağını düşünüyorum.”

  altcoin haberleri

  Sherpa, Bitcoin (BTC) fiyatının düşmesi durumunda SUI’nin büyük olasılıkla %20’den fazla değer kaybedeceğini belirtti.

  “Eğer altcoin ticareti yapıyorsanız, Bitcoin’in düşüş yaşaması durumunda bu tokenin de değer kaybedeceğini göz önünde bulundurmalısınız. Bu kaçınılmaz bir durum.

  Bir sonraki hedef olarak 0,80 $ – 0,82 $ seviyesini düşünebiliriz.”

  SUI yazının yazıldığı sırada 1,13 dolar seviyesinden işlem görüyor. Sui blockchain ana ağını bu ayın başında devreye aldı.

  Sherpa, Pepe’ye (PEPE) odaklanıyor ve bu tartışmalı memecoin’in şu anda 0,0000015 $ ile 0,0000020 $ arasında işlem gördüğünü ve büyük işlem hacimleri yaşadığını belirtti.

  “Bence bu seviye oldukça güçlü. Burada çok fazla işlem yapılıyor. Uzun süreli bir dalgalanma için hiç de kötü bir fikir olmayabilir ancak her şey Bitcoin’e bağlı olacak.”

  Pepe, yazının yazıldığı sırada 0.00000164 dolardan işlem görüyor.

  Blockchain oracle ağı Chainlink’e (LINK) odaklanan analist, piyasa değeri açısından 22. en büyük kripto para biriminin uzun süreli bir birikim sürecinin ardından alım fırsatı sunacağını belirtti.

  “Bu tokenı, fiyat tepe seviyeye ulaşana kadar kişisel olarak almayı düşünmüyorum. Yani yaklaşık 9,15 dolar veya civarı bir seviye…

  Chainlink’in güçlü bir hareket yapacağına inanıyorum çünkü bir yıl gibi uzun bir süre boyunca birikim sürecinde kaldı. Bu oldukça uzun bir birikim dönemi gibi görünüyor ve gerçekten hareketlenmeye başladığında büyük bir etki yaratacağını düşünüyorum.”

  Yazının yazıldığı sırada Chainlink 6,46 dolardan işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...