DAHA FAZLA

  Analist Willy Woo, Bitcoin’in (BTC) Fiyat Sıkışıklığı Hakkında Konuştu

  Ünlü kripto para analisti Willy Woo, Bitcoin‘in (BTC) bir fiyat sıkışıklığına girebileceğini düşündüğünü, zincir üzeri verilere dayanarak ifade ediyor.

  Bitcoin için kritik dönem

  Woo, bir dizi yatırımcının beklenmeyen bir fiyat yükselişi sonrasında zararlarını azaltma kararı almasının, Bitcoin için olası bir kısa süreli fiyat sıkışıklığına yol açabileceğini belirtiyor.

  “Fiyat hareketlerinin büyük bir kısmı, özellikle profesyoneller ve kurumlar tarafından kullanılan vadeli işlem piyasalarından gelen talepten kaynaklanıyor. Talep hala artıyor, bu da bizi bir fiyat sıkışıklığının başlangıcına götürüyor olabilir.”

  grf667
  Kaynak: Willy Woo/Twitter

  Woo, 1 milyon Twitter takipçisine, BTC‘nin tüm göstergelerinin tamamen yükselişe geçmediğini belirtiyor.

  “Ve diğer bir nokta: Vadeli işlem talebi, istatistiksel analize göre aşırı alım durumunda. Bu durumun azalmasını dikkatle izlemek önemli. Bu, yükseliş fiyat hareketini hızla tersine çevirebilir.

  Açıklama: Temel, bir yatırımın sürdürülmesinin maliyetidir. Bu durumda, temel = bir uzun pozisyonun korunmasının maliyeti olarak tanımlanabilir, bu da vadeli işlem talebini ölçmek için bir araç olarak kullanılabilir.”

  Bitcoin, bu yazının yazıldığı sırada 30.488 dolar seviyesinden iş görlemüyor. Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, son 24 saatte %0,88 düşüş gösterdi, ancak geçenft haa %1,2 oranında artış yaşadı.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...