DAHA FAZLA

  Kripto Analisti, Bitcoin’in Dipten Çıkmaya Yaklaştığını Söyledi

  Üst düzey bir kripto analisti, Bitcoin‘in (BTC) son piyasa düzeltmesinin yakında sona erebileceğini tahmin ediyor.

  Analist DonAlt, Bitcoin’in muhtemelen piyasanın dibini bulmaya yakın olduğunu söylüyor.

  Ancak analist, Bitcoin‘in kilit destek seviyesini bulmadan önce mevcut fiyatından %20’den fazla düşmesi gerekebileceğini söylüyor.

  “Desteğe yaklaşıyoruz, ancak aşağı doğru sürüklenirken desteğe yaklaşıyoruz. Bundan nefret ediyorum. Desteğe sürüklenmek istemiyorum…

  Genelde düşündüğüm şey, desteğe sürüklendiğinizde, bunun zaman açısından en düşük olabileceğini düşünüyorum, ancak bir sonraki desteğe geçebiliriz ve bu tür 24.000 ila 22.000 $ arası alanın altındaki bir sonraki destek sadece 20.000 dolar. Yani bu ne kadar uzarsa ve biz ne kadar yavaş gidersek, bence 20.000 dolar o kadar artıyor.”

  bitcoin haberleri

  DonAlt, BTC 20.000$’a ulaşırsa mutlu olacağını söylüyor.

  Tüccar ayrıca, Bitcoin’in destek olarak 27.400 doları geri alarak güç belirtileri gösterip gösteremeyeceğini izlediğini söylüyor.

  “Ama şu anda ya gücü görmek istiyorum ve bu en iyi günlük zaman diliminde görülecek, bu da temelde sadece 27.400 doların üzerine çıkmak anlamına gelir. Bence bu iyi bir güç ölçümü. Çünkü şu anda zirveye götüren konsolidasyonun altında işlem yapıyoruz ve benim için bir tür harekete geçmek veya sadece aşağı inmek için yukarıdan işlem yapmak istiyorum, ya/ya da benim için uygun.”

  Bitcoin, son 24 saat içinde %3,3’ten fazla artışla bu yazı yazılırken 26.317 dolardan işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...