DAHA FAZLA

  Analist, Bitcoin’in (BTC) Boğa Piyasasında Olduğunu Söyledi!

  Yüksek takipçiye sahip bir kripto para analisti, piyasa değeri açısından en büyük kripto para biriminin bir sonraki boğa seansının ilk dalgasında olduğunu belirtti.

  Kripto para yatırımcısı Rekt Capital, mahlasını kullanan analist, Bitcoin‘in (BTC) bir boğa piyasasının ilk evresinde olduğunu aktardı.

  Rekt, iddialarını daha da somutlaştırarak, BTC’nin düşen bir takoz modelinden çıkışını ve ardından modeli doğrulamak amacıyla takozun üst sınırını yeniden test ettiğini gösteren bir grafik sunuyor.

  “BTC, Düşen Takoz direncinin hemen altında veya hemen üzerinde Haftalık Kapanış yapıyor.

  Her iki durumda da BTC, bu Düşen Takozun üst kısmını destek olarak yeniden test etmek için bir düşüşe ayarlanmış görünüyor.

  Başarılı bir yeniden test, Düşen Kama kopuşunu doğrular.”

  btc33 1

  Düşen takoz kopuşu, bir varlığın fiyatındaki olası yükseliş trend dönüşünü belirlemek için kullanılan teknik bir analiz modelidir. Model, grafik üzerinde kama şeklinde bir desen oluşturan bir dizi daha düşük yüksekler ve daha düşük dip seviyeler ile tanımlanır. Model ilerledikçe, yüksekler ve dip seviyeler arasındaki mesafe azalır, bu da satış baskısının zayıfladığını gösterir. Fiyat, takozun üst trend çizgisinden koparsa, bu genellikle yükseliş olarak yorumlanır.

  Rekt Capital, BTC’nin 27.000 $ seviyesinin hemen üzerinde mum kapanışıyla “muhteşem” bir haftalık kapanış yaptığını belirtiyor.

  “Bu, gerçekten iyi bir BTC Haftalık Kapanış.

  BTC, iki hafta önce yaklaşık 27.600$ seviyesindeki desteği kaybetti ve şimdi bu aynı seviyenin yeniden test edilmesi/kazanılması için konumlandırdı.

  Biraz daha düşüş sağlıklı olabilir ve başarılı bir yeniden test, BTC’yi ~28.800 dolara geri ziyaret için hazırlayabilir.”

  btc333

  Rekt, Bitcoin‘in son birkaç ayda 2021’in sonlarında oluşan uzun vadeli düşüş trendinin üzerine çıktığını belirtiyor. Analist, Bitcoin’in şu anda en azından orta ve uzun vadede yükseliş trendinde olduğunu vurguluyor.

  “BTC’nin orta ve uzun vadedeki görünümü yükselişe geçti.”

  btc55

  BTC, bu yazı yazılırken 27.627 dolardan işlem görüyor, son 24 saatte %0,6’lık bir düşüş yaşadı.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...