DAHA FAZLA

  Analist, Bitcoin ve Solana Tahminlerini Yeniden Değerlendirdi

  Bir kripto analiz uzmanı, Chainlink’in (LINK) merkezi olmayan oracle sistemi sayesinde sabırlı yatırımcılar için ciddi getiriler sunabileceğine inanıyor.

  Kripto uzmanı Altcoin Sherpa, Chainlink’in birikim evresini geride bıraktığına ve artık yükseliş trendinde olduğuna dair görüşlerini belirtiyor.

  “LINK: Fiyatın belirli bir aralığın dışına taşmasının ardından, bu durumun yatırımcılar için son derece kârlı bir fırsat olabileceğini düşünüyorum. 200 haftalık üssel hareketli ortalamaya dikkat edin, ancak fiyat 10 doların üzerine çıkarsa, her düşüşte alım yapmayı planlıyorum. Tahminimce, en azından 18 dolara kadar bir yükseliş görebiliriz.”

  link 1
  Kaynak: Altcoin Sherpa/X

  Şu anki bilgilere göre LINK 10,37 dolardan işlem görmekte.

  Altcoin Sherpa Bitcoin (BTC) konusunda, Bitcoin’in 32.000 doların üzerinde işlem gördüğü için 40.000 dolara doğru hareket edebileceğini öngörüyor.

  “BTC: Şu anki durumu basitçe şöyle özetleyebilirim: Fiyat 32.000 doları aşarsa, 40.000 dolara kadar bir hareket bekliyorum.”

  btc 4
  Kaynak: Altcoin Sherpa/X

  Güncel bilgilere göre BTC 33.770 dolardan işlem görüyor.

  Ayrıca Altcoin Sherpa, Solana’nın (SOL) akıllı sözleşme platformunda da olumlu bir yükseliş trendi gözlemliyor. Uzmanın tahminine göre, SOL belirli bir seviyenin üzerinde kalırsa, 2023 yılında yeni bir zirve yapabilir.

  “SOL: EMA değerleri olumlu görünüyor. Fiyat 27 doların üzerinde kalırsa, 37 dolarlık bir hedef belirliyor olacağım.

  *Solana’nın FTX üzerinden sunulan tedarik miktarını göz önünde bulundurun.

  Ancak bu yatırımın, şu anki en iyi alım fırsatlarından biri olabileceğini düşünüyorum.”

  sol 1
  Kaynak: Altcoin Sherpa/X

  Son güncellemeyle SOL 31,43 dolardan işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...