DAHA FAZLA

  Lyn Alden’den Çarpıcı Tahmin: Bitcoin, Küresel Servetin Yeni Gözdesi Olacak!

  Makro ekonomi uzmanı Lyn Alden, kısa süre önce Peter McCormack ile yaptığı bir röportajda, Bitcoin’in (BTC) gelecekte küresel servetin daha büyük bir dilimini kaplayacağına inandığını ifade etti. Peki, Alden bu iddiasını neye dayandırıyor ve bu durumun Bitcoin için ne gibi sonuçları olabilir?

  Bireyler Bitcoin’e Yatırım Yapacak

  Alden, röportajda insanların likit net değerlerinin daha yüksek bir oranını BTC gibi “kendi kendine emanet edilebilen, küresel olarak taşınabilir” bir dijital varlıkta görmek isteyeceklerini belirtti. Şu an için insanların likit net değerlerinin yalnızca küçük bir kısmı, yaklaşık olarak %1 gibi, Bitcoin’de yer alıyor. Ancak Alden, bu oranın %5 ya da %10’a çıkabileceğini ve bu durumun bile BTC’nin piyasa değerini “komik derecede büyük” kılacağını savunuyor.

  Bitcoin Haberleri

  BTC’nin Diğer Para Birimleriyle Karşılaştırması

  Lyn Alden, BTC’nin diğer para birimleriyle de karşılaştırılabilir bir durumda olduğuna inanıyor. BTC’nin likidite, parasal satılabilirlik ve ağ etkileri gibi unsurların, Bitcoin’i giderek daha güçlü bir konuma taşıdığını belirtiyor.

  “BTC, hangi ülkenin parasal tabanından daha büyük olduğu konusunda gittikçe yükselmeye devam ediyor.”

  Bu yükselişin devam etmesi gerektiğini savunuyor. Eğer BTC’nin diğer para birimlerine göre daha iyi olduğuna inanılıyorsa, bu varlığın yükselmesinin devam etmesi beklenmelidir.

  Son Durum

  Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin, 25.757 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Alden’in belirttiği gibi eğer BTC, bireylerin ve kurumların finansal portföylerinde daha büyük bir yer bulursa, bu fiyatın çok daha yüksek seviyelere çıkabileceğini söylemek mümkün. Lyn Alden’in görüşleri, kripto para ve finans dünyasında önemli bir yere sahip ve BTC’nin geleceğinin ne olabileceği konusunda önemli bir perspektif sunuyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...