DAHA FAZLA

  2023’ün Son Çeyreğine Damga Vuran 3 BTC Fiyat Tahmini

  Kripto para uzmanı TradingShot, önümüzdeki birkaç ay içinde Bitcoin (BTC) fiyatının büyük bir artış göstereceğini tahmin ediyor.

  Özet:

  • CoinCodex, Bitcoin’in yakın zamanda 33.000 doların üzerine çıkabileceğini belirtiyor. Ancak “TradingShot” isimli uzman, Bitcoin’in yıl sonuna dek 55.000 dolara ulaşacağını düşünüyor.
  • TradingShot, bu tahminini 2014’ten beri süregelen teknik analiz sonuçlarına dayandırıyor.
  • Global politik olaylar, Bitcoin’in 25.000 doların altına inmesine neden olabilir.
  bitcoin haberleri

  2023’te Bitcoin Yükselişe Mi Geçecek?

  Bitcoin (BTC) şu an 26.000 dolar ile 28.000 dolar arasında dalgalanıyor. Ancak BTC, 2022’nin ikinci yarısına göre daha iyi bir performans gösteriyor. 2023’ün son çeyreğine yaklaşırken, Bitcoin’in gelecek aylarda nasıl bir yol izleyeceği büyük bir merak konusu.

  Kripto para izleme platformu CoinCodex, yaklaşan dönemde Bitcoin fiyatının 33.000 doları aşacağını tahmin ediyor. CoinCodex, bu tahminini RSI ve SMA gibi teknik analiz araçlarına dayandırıyor.

  16 Ekim’de CoinCodex tarafından paylaşılan bir blog yazısında, Bitcoin’in yakın zamanda 32.671 dolara ulaşabileceği belirtiliyor. Bitcoin’in mevcut fiyatından bu seviyeye gelmesi için %15,03’lük bir artış göstermesi gerekiyor.

  TradingView uzmanlarından TradingShot, en yeni analizinde Bitcoin’in yıl sonuna kadar 50.000 dolara ulaşabileceğini belirtiyor. TradingShot, bu tahminini 2014’ten beri gözlemlenen piyasa hareketlerine dayandırıyor.

  Bitcoin’de Olası Düşüşler

  Yakın zamanlarda, Hamas ve İsrail arasındaki olaylarla jeopolitik riskler artış gösterdi. Bu durum, Bitcoin ve kripto para piyasasındaki olası düşüşleri gündeme getiriyor. XYO Network’ün kurucu ortağı Markus Levin, bu gerginliklerin BTC fiyatını olumsuz etkileyebileceğini söylüyor.

  Identity.com’un CEO’su Phillip Shoemaker da bu düşünceyi paylaşarak, BTC’nin 25.000 doların altına düşebileceğini belirtiyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...