DAHA FAZLA

  XRP Avukatı, SEC’in Kriptoyu Ezeceğini Söyledi!

  Kripto para avukatı John Deaton, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) piyasayı bastırdıktan sonra büyük bankaların kripto sektörünün önemli bir kısmını ele geçireceğini öne sürüyor.

  Ripple’ın SEC’e karşı açtığı davada XRP yatırımcılarını temsil eden Deaton, JPMorgan ve Goldman Sachs gibi bankacılık devlerinin kripto sektöründeki paylarını almasının ardından ABD düzenleyicilerinin sektör için uygun bir düzenleme çerçevesi oluşturacağını belirtiyor.

  “Kripto para ölmedi. Tekrar söylüyorum, bu durum tamamen piyasanın bastırılmasıyla ilgili. Daha sonra izleyin, JPMorgan ve Goldman Sachs vb. devreye girecek.”

  xrp haberleri

  Geçen hafta SEC, Coinbase ve Binance gibi dünyanın en büyük iki kripto para borsasına dava açtı.

  Deaton’a göre, bu tür suçlamalar, büyük kuruluşların endüstrinin büyük bir kısmını ele geçirmesiyle sonuçlanacak olan süregiden bir anti-kripto gündeminin bir parçası.

  “Dünyadaki yatırım sermayesinin yarısının ABD’de olduğunu duydum. Bu büyük bir etki. Bu mücadele, iyileşmeden önce daha kötüleşecekti. SEC, Binance’e geçici bir yasaklama emri (TRO) talep ettiğinde, bu durumun bir Adalet Bakanlığı davasının işaretçisi olabileceğini belirtti. Bu durum, kripto para karşıtı bir gündemin parçası.”

  Deaton, SEC Başkanı Gary Gensler ve SEC’in Coinbase’e bir saldırı başlatmasını beklediğini, aylar öncesinden söylemişti.

  “Bir yıldır planın bu olduğunu belirtiyorum. Piyasanın dibini bulduğunda ve kurumsal yatırımcılar daha büyük bir pay elde ettiğinde, Gary ve SEC, belirli yönergeler veya açıklıklar üzerinde çalışmaya başlayacaklar…

  [Ripple CEO’su] Brad Garlinghouse’ın haklı olduğu ve kripto paranın %99’unun değersizleşse bile, 100-200 proje kalacağına dikkat çekiyorum – yani resmi anlıyorsunuz. Düşüşün sonunun nerede olduğunu bilmiyorum ama benim için açık olan, Goldman Sachs ve benzeri düzenleyicilerin takip ettiği ajandadır.

  Coinbase, 5 milyar dolar nakitte ve 9 milyar doların altında bir piyasa değeriyle bir devralma hedefi olabilir. [Coinbase CEO’su] Brian Armstrong’un bir devralmayı kabul etmediği takdirde, şirketin devralınmasına şahit olabiliriz. Yatırımcılar zarar görürken, Gary’nin Coinbase’i suçlaması beni şaşırtmaz.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...