DAHA FAZLA

  XRP Avukatı, Ripple Davası Hakkında Açıklamalar Yaptı!

  XRP destekçisi avukat John Deaton, eski ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) yetkilisi William Hinman’ın belgelerinin ortaya çıkarılmasının, SEC’in Ripple’a yönelik davasını nasıl etkileyeceği konusunda kuşkulu.

  Belgeler XRP davasını etkilemeyecek

  Deaton, Wolf of All Streets’teki yeni bir röportajında, Hinman’ın belgelerinin açığa çıkarılmasının dava sonucu üzerinde belirleyici bir etkisi olmayacağını belirtiyor.

  “Hinman’ın konuşmasında, hakimin Ripple’ın XRP’yi bir yatırım anlaşması olarak mı yoksa başka bir şey olarak mı sattığına dair değerlendirmesini etkileyecek hiçbir unsura rastlanmıyor. Orada hiçbir belirleyici unsur bulunmuyor. Ve hatta Bill Hinman, XRP’nin bir menkul kıymet olmadığını ileri sürse dahi, hakim bunu görmezden gelebilir, çünkü Hinman sadece SEC’deki bir yetkili.”

  xrp haberleri

  XRP‘ye destek veren avukat, dava kararının açıklanmasının ardından SEC ve Ripple’ın muhtemel eylem planını aşağıdaki gibi ifade ediyor:

  “Ripple’ın özet yargılanma talebini incelediğinizde, açıklandığında bunun harika bir özet olduğunu söylemiştim ve bundan hoşlanmıyorum. [Birleşik Devletler Temyiz Mahkemesi] İkinci Daire için hazırlanmıştır, çünkü tamamen içtihat odaklıdır ve her şey yatırım sözleşmesinin doğasına, bir menkul kıymetin doğasına ilişkindir…

  Dolayısıyla, Ripple dava kaybederse, kesinlikle İkinci Daire’ye başvuracaklar.

  Eğer SEC kaybederse, itiraz edeceklerini düşünmüyorum. Çünkü bunu neden yapsınlar? Birçok duruşmada, hakimin SEC’in kendi davranışlarına yönelik itirazlarını duyuyoruz.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...