DAHA FAZLA

  Ünlü Analist, Bitcoin’in Hangi Şartta Büyük Bir Yükseliş Başlatabileceğini Açıkladı!

  Bu yılın başlarında kripto sektöründe dikkat çeken bir yatırımcı, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki iki yıl boyunca yeni bir yükselme trendi oluşturabileceğine dair görüşlerini paylaşıyor.

  Usta analist DonAlt, BTC‘nin diğer kripto paralara kıyasla değer kazanması halinde sağlam bir boğa sezonunun başlayabileceğini belirtiyor.

  DonAlt’a göre, bu durum gerçekleşene dek Bitcoin yatay bir seyir izleyebilir.

  “Bence BTC önemli bir değer kazancı yaşadığında ve altcoin’lerde likiditenin azalmaya başladığı an, en az bir ya da iki yıl sürecek olan ana trendi şekillendiren büyük bir ralli görmüş olacağız.”

  Şu an için analist, Bitcoin‘in kritik destek seviyesini koruduğu sürece yükselme eğiliminin devam edeceği görüşünde.

  “27.000 dolar seviyesi korunduğu müddetçe, durum oldukça olumlu. Önümüzdeki günler ya da haftalarda ALT/BTC oranında bir bozulma ve yukarı yönlü hareket görmeyi umuyorum. Eğer bu gerçekleşmezse, ayı piyasası görüşüne geri döneceğim. Beklenenden farklı, fakat ilginç bir öngörü.”

  btc 4
  Kaynak: DonAlt/X

  Yazının kaleme alındığı anda Bitcoin, son bir gün içinde hafif bir değer kaybıyla 27.294 dolardan işlem görmekte.

  Akıllı sözleşme platformu olan Ethereum (ETH) hakkında ise analist, bu kripto paranın Bitcoin‘in hareketine bağlı olarak zorlanabileceğini düşünüyor.

  “Genelde ETH’nin, BTC’nin hareketine rağmen daha düşük bir performans sergileyeceği görüşündeyim. Haftalar önce de belirttiğim üzere, gerçek bir BTC borsa yatırım fonuna sahibiz (yalnızca vadeli işlem fonu değil) ve ETH’nin bu gerçekliği göz ardı eden yatırımcılar tarafından alınmayacağını düşünüyorum.”

  eth 1
  Kaynak: DonAlt/X

  Yazının oluşturulduğu sırada Ethereum, bir önceki gün %1,51 değer kaybıyla 1.638 dolar seviyesinde bulunuyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...