DAHA FAZLA

  Santiment’ten Bitcoin Cash (BCH) İçin Dikkat Çeken Uyarı!

  Kripto incelemeleri yapan Santiment analiz şirketi, birkaç altcoinde adres aktivitelerinde önemli bir yükseliş tespit etti.

  Söz konusu firma, Bitcoin Cash (BCH), Smooth Love Potion (SLP), Mask Network (MASK) ve Civic Pass (CVC) adlı dijital paraların aktif adres sayısının son üç ayın zirvesine ulaştığını ifade ediyor.

  2017’de Bitcoin (BTC) sert çatalı sonucunda doğan Bitcoin Cash, rapor yazıldığı anda 229,66 dolar seviyesinde. Piyasa değeriyle 17. sırada bulunan bu kripto para, son bir gün içinde yaklaşık %2 değer kaybı yaşadı.

  Axie Infinity’nin (AXS) oyun içi ödüller ve yaratık alımlarında kullanılan tokeni olan Smooth Love Potion, yazıldığı an itibariyle 0,00156 dolarlık bir değere sahip. Piyasa değeri bazında 329. sırada bulunan bu dijital varlık, bir önceki gün %8’lik bir artış kaydetti.

  grf 33
  Kaynak: Santiment/X

  MASK, Mask’ın merkezsiz özerk organizasyonu (DAO) tarafından Ethereum (ETH) üzerinde oluşturulan bir yönetim tokenidir. Mask Network, kullanıcılara mevcut sosyal platformlarda blockchain imkanlarına erişim sunar. MASK, şu an için 2,66 dolar fiyatında ve son 24 saatte %3’ün üzerinde bir düşüş gösterdi.

  Civic Pass, çoklu zincir destekli, cüzdan gerektirmeyen bir kimlik ve erişim yönetimi çözümü olarak Web2 şirketlerine hizmet veriyor.

  Bu projenin tokeni olan CVC, bu yazı yazıldığı zaman 0,077 dolardan işlem gördü. Piyasa sıralamasında 338. sırada yer alan bu kripto para, son gün içerisinde %1,6 oranında değer kaybetti.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...