DAHA FAZLA

  Ripple Haberleri: XRP Davası Özeti Kararı Normalden Daha Uzun Sürebilir; İşte Nedeni!

  Ripple’a yönelik olumlu gelişmelerin yaşandığı son zamanlarda, XRP davasında Özet Yargı süreci hala devam etmektedir. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) iddiaları, davayı denetleyen Yargıç Analisa Torres’in, SEC’nin Hinman belgelerini gizleme talebini reddetmesiyle yetersiz kalmıştır. Bu sırada, Mart 2023’te yargıç, her iki tarafın da uzman tanıklarının ifadelerini engelleme önerileri konusunda bir karar verdi. Bu karar, Ripple ve SEC için tarafsız bir sonuç anlamına geldiği için, Ripple XRP topluluğu için bir zafer olarak kabul edildi.

  byhodl SEC vs Ripple e1685035364689

  En son gelişmede, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, XRP ve SEC davasının birkaç hafta içinde sonuçlanabileceğini tahmin etti. CEO, Hinman belgeleriyle ilgili bir kararın yakın zamanda verilebileceğini ima etti. Bu kararın davaya yönelik bir sonraki adıma yol açabileceğini ifade etti.

  XRP Avukatı: Özet Yargı Tahmininde İyi Şanslar

  XRP token sahiplerini temsil eden avukat John Deaton, SEC davasında Özet Yargılama sürecinin beklenenden daha uzun sürebileceğini belirtti. Kendi adına, Brad Garlinghouse’a iyi şanslar diliyorum diyerek, bu tahmin haberine yanıt olarak bir tweet attı. Davanın süresinden bağımsız olarak, kararın diğer kripto davalarda bir referans olarak kullanılabileceği ve kripto pazarında yaşamı değiştirebilecek bir etkisi olabileceği düşünülüyor.

  SEC, 2023’ün başından bu yana, birkaç kripto işletmesini düzenlemelere uymama nedeniyle hedef almıştır. Ayrıca, kripto piyasasının uyum sağlaması konusunda, ajansın “eylem yoluyla uygulama” duruşunu sürdürmesi beklenmektedir.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...