DAHA FAZLA

  Ripple Fiyat Analizi: İşte XRP’nin 0,4 Dolarlık En İyi ve En Kötü Durum Senaryoları!

  Son birkaç aydır Ripple fiyatı, belirleyici bir direnç seviyesinin açık bir şekilde reddedilmesinin ardından düşüş yaşamaktadır. Şu anda kritik bir bölgede bulunmaktadır ve sonuç büyük olasılıkla piyasanın orta vadeli eğilimini belirleyecektir.

  Teknik Analiz

  XRP/USDT Günlük Grafik

  Mayıs ayı başındaki önemli rallinin ardından, Ripple fiyatı son zamanlarda daha düşük tepeler ve dipler yapmaktadır. 0,6 $ bölgesindeki düşüş eğilimi, mevcut düşüş trendinin başlamasına neden olmuştur. Bununla birlikte, şu anda kripto para birimi hem 0,42 $ seviyesi hem de 200 günlük hareketli ortalama civarında önemli bir destek seviyesini test etmektedir.

  Bu seviyelerin altına bir kırılma, Ripple için olumsuz bir durum olacaktır, çünkü piyasa kısa vadede hızla 0,3 dolara ve hatta daha da aşağıya düşebilir.

  Öte yandan, bir toparlanma durumunda, önümüzdeki günlerde ilk potansiyel hedef olarak 0,48 dolar civarında bulunan 50 günlük hareketli ortalama gösterilebilir.

  Ripple

  XRP/BTC Günlük Grafik

  BTC’ye karşı, Ripple fiyatı birçok kez üzerine çıkmayı başaramamasına rağmen, hala büyük bir alçalan kanalın içinde sıkışmış durumda. Ayrıca, 0.000017 seviyesinin yakınındaki 50 günlük hareketli ortalama da aşağı yönlü kırıldı ve şu anda 0.000015 desteği kırılmak üzere.

  Bu seviyenin kırılması muhtemelen 0.000013 seviyesine doğru daha derin bir düşüşle sonuçlanacaktır. Momentum açıkça boğaların aleyhine olduğu için RSI (%50’nin altında) de düşüşü desteklemektedir.

  Ripple

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...