DAHA FAZLA

  Michaël van de Poppe, Bitcoin’in Yükselişe Hazırlandığını Söyledi – İşte Zaman Çizelgesi

  Kripto uzmanı Michaël van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) %70’lik bir artış yaşayabileceğini ifade ediyor.

  Van de Poppe, Bitcoin’in 2016 yılındaki yarılanma etkinliğinden önce ciddi bir yükselme eğilimine girmeden önce sürdürülebilir bir ticaret bandında kaldığı 2015’e benzer bir durumda olabileceğini paylaşıyor.

  Bir sonraki yarılanma etkinliğinin, madenci ödüllerinin yarı yarıya azaltılacağı Nisan 2024‘te meydana gelmesi bekleniyor.

  “Belirgin bir fiyat paterni oluşturduğumuzu görebilirsiniz ve bu, 2015’te gördüğümüz hareketle oldukça örtüşüyor. O dönemde, yarılanma olayından önceki yükselişe geçene kadar sürekli bir aralıkta hareket ettik.”

  bitcoin haberleri

  Uzman, şu an için bir destek olarak işlev gördüğüne inandığı 200 haftalık üstel hareketli ortalama (EMA) üzerinde durulması gerektiğini belirtiyor. Bitcoin‘in piyasa düzeltmesinin sona erdiğini ve bu kripto varlığın tekrar zirve seviyelerini deneyeceğini, bu durumun da değerini şu anki fiyatından %70 daha yükseğe taşıyabileceğini düşünüyor.

  “Bitcoin’in yarılanma etkinliği sonrası 45.000 dolara çıkabileceğini düşünüyorum. En azından bu yönde bir eğilim bekliyorum…

  200 haftalık EMA’ya geri dönme olasılığımız oldukça düşük. Eğer belirli anahtar seviyelerin üzerinde kalabilirsek, yükseliş ivmesinin süreceğini tahmin ediyorum.”

  Uzmanın öngörülerine göre, Bitcoin için olası bir senaryo; önümüzdeki ay 32.141 dolara ulaşma, 28.700 dolar seviyesine geri çekilme ve sonrasında daha yüksek değerlere yönelik bir atılım olabilir.

  Bu yazının yazılma anında Bitcoin, son 24 saatte %1,2 oranında değer kazanarak 26.470 dolardan işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...