DAHA FAZLA

  Polygon (MATIC) Kurucusu Ethereum Ekosisteminin Geleceği Hakkında Konuştu

  Polygon (MATIC) projesinin kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Ethereum (ETH) ekosisteminin alt yapısının potansiyelini “oyunun bitişi” olarak nitelendiriyor.

  Bankless podcast’indeki son röportajında Nailwal, projenin Polygon 2.0 sürümüne geçişinin artık daha fazla araştırmaya ihtiyaç duymadığını, bunun yerine sadece mühendislik optimizasyonunun gerekli olduğunu belirtiyor.

  “Polygon 2.0 vizyonumuzun, bir altyapı sağlayıcıya göre ‘oyun sonu’ olacağını düşünüyoruz. Bu, Polygon ya da başka bir kimse tarafından uygulanabilir, bir blockchain alt yapısı olarak bu, bize, altyapı veya mimari sorunlarının çözülebileceğini gösteriyor. Bu sadece Polygon için değil…

  Web3’ün alt yapısı döneminin bitişi, ölçeklenebilir ve ağ genelinde inşa edilebilecek bir ağa sahip olduğumuzda olacak, değil mi?”

  ethereum haberleri

  Nailwal, Web3’ün başarısının, alt yapısı sağlayıcılar yerine, kripto dünyasının merkezinde uygulamalar olduğunda gerçekleşeceğini belirtiyor.

  “Gerçekten kullanıcılar için faydalı uygulamaları geliştirebilen uygulamalar olmalıdır. Onlar bu konunun kahramanları olmalıdır ve bu ancak alt yapısı savaşının ve alt yapısı döneminin, en azından bu alt yapı çağının ilk aşamasının sona erdiğinde ve Web3’ün 200 milyon veya belki bir milyar kullanıcıya ulaştığında olacak.”

  Ethereum‘un ölçeklendirme çözümü olan Polygon Labs, yakın zamanda platformun yerel tokeni için gelecekteki dönüşümlerle ilgili bir teknik inceleme yayımladı.

  Şirket teknik teklifin, MATIC tokenini geliştirmeyi ve POL olarak yeniden adlandırmayı hedeflediğini ifade ediyor. Polygon Labs, bu gelişmiş tokenin, Polygon 2.0 sürümüne geçiş sürecinde ağın büyümesini hızlandırabileceğini belirtiyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...