DAHA FAZLA

  Makro Guru Raoul Pal, Kripto Portföyü Güncellemesi Sundu

  Real Vision’ın kurucusu Raoul Pal, ayı piyasasında pozisyonunu büyük ölçüde genişlettikten sonra dijital varlıkların yükseliş trendini sürdürdüğünü belirtiyor.

  Bankless ile yapılan yeni bir röportajda, eski Goldman Sachs yöneticisi, Ethereum‘un (ETH) en büyük rakiplerinden birine hala büyük bir yatırım yaptığını belirterek portföyünü güncelliyor.

  “Çok fazla değişiklik yapmıyorum. İşimde oldukça istikrarlıyım. Hala yaklaşık %80 Solana, biraz Bitcoin ve sadece fiyatını anlamak için aldığım birkaç başka şey var. Bunlardan Twitter’da bahsetmiyorum çünkü o zaman herkes seni eleştiriyor ve saldırıyor… Temelde, bu benim sahip olduğum portföy ve gerçekten değiştirmiyorum…

  Hiçbir şey satmadım, bu bir soruyu yanıtlıyor. Muhtemelen Haziran’dan Ekim’e kadar portföyümü %30-%40 oranında büyüttüm.”

  Raoul Pal

  “Her Şey Kodu”nun bir parçası olarak kripto ve teknoloji hisseleri hakkındaki tahminlerine atıfta bulunan Bitcoin (BTC) boğası, her şeyin 2026’da potansiyel bir zirve ile başka bir boğa piyasası için hazır olduğunu belirtiyor. Uzaya gelen sermaye, potansiyel katalizörler olarak görülüyor.

  “[Kripto para piyasası] buradan itibaren oldukça yükselişe geçiyor. Belirli rakamları belirtmek konusunda tereddütlüyüm ama bu yıl beklediğimden daha fazla yükseliş görüyorum. Gerçekten ilginç olan, Her Şey Kodu’nun [logaritmik] kanalıyla da uyumlu olması…

  Hepsi, farklı giriş ve çıkış stratejileriniz arasında tutarlıdır. Yani evet, sadece bir kripto döngüsü gibi görünüyor ve olması gerektiği gibi görünüyor. Bunun sadece bir düşüşün sonucu olduğunu düşünmüyorum, çünkü olsaydı, [2020-2021] döngüsü daha büyük olurdu. Bu, sektörü hareket ettirmek için mevcut sermaye miktarının bir fonksiyonu, vb. Yani evet, bana oldukça olumlu görünüyor ve 2025’e kadar endişelenmemiz gerektiğini düşünmüyorum.”

  BTC, bu yazının yazıldığı sırada geçen hafta %1,2 artışla 31.050 dolar değerindeydi.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...