DAHA FAZLA

  Kripto Uzmanı XRP İçin Büyük Bir Yükseliş Bekliyor!

  Bir kripto piyasası uzmanı, XRP’nin değer kazanacağını öngörüyor.

  Strateji uzmanı Pentoshi, XRP’nin, 0.548 dolarlık kritik bir direnç noktasını aşması sonrasında yükseliş ivmesi kazandığını belirtiyor.

  “XRP tutkunlarına duyurulur:

  0.548 dolar seviyesinin aşılması, fiyatı 0.62-0.63 dolar bandına taşıyabilir.”

  xrp 1
  Kaynak: Pentoşi/X

  Raporun hazırlandığı esnada, XRP son 24 saat içinde %3’lük bir artışla 0.59 dolar seviyesinden alıcı bulmakta.

  Stratejist ayrıca, katman-1 blockchain’i Solana (SOL) hakkındaki görüşlerini de revize ediyor. Pentoshi, SOL’un son dönemde yaşadığı büyük yükselişlerin ardından, bu kripto paranın kısa süre içinde bir düzeltme yaşayabileceğine işaret ediyor.

  “Zaman çizelgesi biraz karışık görünmeye başladı. Yerel tepe noktası muhtemelen yakında bir mor kutu içinde gerçekleşebilir.”

  sol 1
  Kaynak: Pentoşi/X

  Pentoshi’nin analizine göre, SOL’un yakın zamanda 38.70 dolarlık direnç seviyesi ile karşılaşması muhtemel. Bu yazının yazıldığı anda SOL, 38.59 dolar değerindeydi.

  Pentoshi’nin takip listesinde bulunan bir başka kripto para birimi ise, Ethereum (ETH) tabanlı DeFi kredilendirme platformu Aave’nin (AAVE) yönetim tokeni. Stratejistin tahminine göre AAVE, 90 dolarlık direnç noktasını aşabilirse, fiyatını 112-115 dolar aralığına taşıyabilecek bir artış yaşayabilir.

  “Bu direnç noktasının üzerinde bir kırılma, büyük bir yükselişin habercisi olabilir. Şu an için fiyat, direnç seviyesinin altında işlem görüyor.”

  aave 1
  Kaynak: Pentoşi/X

  Makalenin yazıldığı zaman diliminde, AAVE’nin değeri 81.81 dolardı.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...