DAHA FAZLA

  Kripto Uzmanı, Ethereum Rakibinde Hâlâ Boğa Olduğunu Söyledi

  Bir kripto strateji uzmanı, popüler kripto para birimi Bitcoin (BTC) hakkındaki görüşlerini yenilerken, Ethereum (ETH) alternatifine olan yükseliş eğilimini sürdürüyor.

  Kripto analisti takma adı Pentoshi olan kişi, 700.500 Twitter takipçisine, Solana (SOL) 22.30 doların üstünde işlem gördüğünde ETH’nin alternatifi olan bu kripto parada yükseliş trendinin başlayacağını belirtiyor.

  “Sanırım en net şekilde ifade edileni söylemek gerekir. 22,30 doların üstünde yükseliş, altında ise düşüş trendi. Son aylarda paylaştığım her şey genellikle HTF (yüksek zaman çerçevesi) üzerine oldu. Birkaç hafta bekleyebiliriz, ama bu tüm sorunu çözer. Kişisel olarak bu durumda, kolay modda işlem yapmanın en iyi yol olduğunu düşünüyorum. Fazla zorlu ticaretlerden kaçınmalıyız.”

  Solana, Haziran ayının en düşük seviyesi olan 12.80 dolarlık seviyeden büyük bir yükseliş gösterdi ve yazı yazılırken %94’ten fazla bir artışla 24.89 dolar seviyesinden işlem görüyor.

  Trader, Solana’nın 22.30 dolarlık kritik seviyenin altına düşmesi durumunda, büyük olasılıkla 2023 boyunca fiyat aralığının alt sınırı olan 20 dolarlık desteğe gerileyeceğini belirtiyor.

  “Güncelleme: 22,30 doların altında işlem yaparsanız, muhtemelen 20 doların altına inersiniz.”

  grf213
  Kaynak: Pentoshi/Twitter

  Pentoshi, Solana’nın fiyat hareketlerini yüksek zaman dilimlerinde yakından izleyerek aralık yükseklerini koruyup koruyamayacağını belirlemeye çalışıyor. Trader’ın grafikleri, Solana’nın 25 dolar seviyesinin altına düştüğünde bir sonraki kritik destek seviyesinin 22,30 dolar olduğunu gösteriyor.

  “SOL: Genel bakış açısımda, tablo bana HTF’ler hakkında oldukça pozitif sinyaller veriyor. Şimdilik bir sapma olabilir. Eğer yeniden içeri girerse, 22.30 dolar seviyesine odaklanacağım. Bir sonraki boğa dönemi için tarikat benzeri topluluklarda yükseliş trendini başlatın.”

  grf75
  Kaynak: Pentoshi/Twitter

  Bitcoin’e odaklanan trader, BTC’nin fiyat hareketinin haftalardır neredeyse durduğunu ve bir sonraki işaret olarak 29.700 dolar seviyesinin kırılmasını beklediğini belirtiyor.

  “Burada hiçbir şey değişmedi, BTC’nin 29.700 doları geri kazanıp bu seviyenin üstünde kapanış yapmasını görmek istiyorum. Blockchain dışındaki faktörler dikkate alındığında, son beş-altı hafta oldukça sakin geçti…

  Benim için burada iki seçenek var uzun vadede. Ya 29.700 doların altındaki düşüşle birlikte aralığı geri kazanın. Ya da daha agresif bir şekilde teklif verin. Bunun, zorlamadan kaçınarak iyi yönetildiğini düşünüyorum.”

  grf9
  Kaynak: Pentoshi/Twitter

  Bitcoin, yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %0,4 artışla 29.339 dolar seviyesinden işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...