DAHA FAZLA

  Kripto Analisti Michaël van de Poppe’ye Göre Bitcoin “Partisi” Başlamak Üzere

  Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) mevcut kritik direnç noktasının altında dolaşmasına rağmen, kripto varlığında yukarı yönlü bir trendin işaretlerini görüyor.

  Ünlü analist, Bitcoin’in “bir yükseliş partisine hazır olduğunu” ifade ediyor. Van de Poppe, Bitcoin rallisinin 30.000 dolarlık fiyat noktasının üzerinde başlayabileceğine işaret ediyor.

  Van de Poppe, 29.700 doların altındaki fiyatın BTC’nin mevcut olarak konsolidasyon aşamasında olduğuna işaret ettiğini belirtiyor.

  grf 55
  Kaynak: Michaël van de Poppe/X

  “BTC partisi 29.700 doları aştığımızda başlar. O zamana kadar sadece konsolidasyon sürecindeyiz.”

  Kripto dünyasının tanınmış ismi, ABD’de spot Bitcoin ve Ethereum (ETH) borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) olası onaylarının piyasayı harekete geçirebilecek önemli bir katalizör olacağını da vurguluyor.

  “ETF’ler hemen köşeyi dönüyor. Piyasayı etkileyecekler, sandığınızdan çok daha büyük bir etki olacak. BTC ve Ethereum için mümkün olduğunca dip alın”

  Ayrıca, dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock’un bir spot Bitcoin ETF’si için başvurduğunu ve fintech devi PayPal’ın bir stablecoin açıklaması yaptığını hatırlatarak, BTC’nin yaklaşık 12.000 doların altına düşme ihtimalinin düşük olduğunu ima ediyor.

  “2023’te bu gelişmeler yaşanırken, hâlâ Bitcoin’in 12.000 dolara düşeceğini düşünüyorsanız, tekrar düşünün”

  Genel kripto para piyasasına odaklanan Van de Poppe, toplam kripto para piyasa kapitalizasyonunun şu anki 1,23 trilyon dolardan 1,5 trilyon doların üzerine çıkabileceğini öne sürüyor.

  “Kripto paranın toplam piyasa kapitalizasyonu, daha yüksek yeni bir dip arıyor. Kasım 2022’den beri yükseliş eğilimi içerisindeyiz”

  grf 77
  Kaynak: Michaël van de Poppe/X

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...