DAHA FAZLA

  Kripto Analisti Bitcoin’in Patlama Yapabileceği Uyarısında Bulundu

  Bir kripto para birimi uzmanı, Bitcoin‘in (BTC) yakın gelecekte belirli bir durum oluşursa çökme tehlikesiyle karşı karşıya olabileceğini öngörüyor.

  Analizlerini DonAlt takma adıyla paylaşan bu uzman, TechnicalRoundup YouTube kanalındaki 52.300 takipçisine, Bitcoin’in 30.000$ değerini kaybetmesi halinde %30’luk bir düşüşün olabileceğini ifade etti.

  DonAlt, Bitcoin’in değerinin, BTC spot borsa yatırım fonu (ETF) başvurularının olumlu sonuçlanması ve XRP’nin tarihi kararı sonucunda arttığını belirtiyor. Ancak bu etkinin zamanla azalabileceğini ve BTC’nin değer kaybetmesine neden olabileceğini düşünüyor.

  “Fiyat, dünküne göre daha yüksek. Ancak şu anda Bitcoin konusunda daha fazla endişeliyim.

  Altcoinler bir miktar toparlanabilir ve Bitcoin durumu geçersiz kılabilir. Henüz pesimist olmak zorunda değilim. Genel olarak, Btc hakkında şu anki en iyi şey, bu hareketin olumlu haberlerle başlaması ve 30.000$’dan, güçlü bir seviye olan 30.000$’ın, 30.000$’ın sadece iyi bir sayı gibi görünmesi.

  Eğer bu iki faktörü de kaybedersek, yani haberlerin etkisini ve 30.000 dolarlık psikolojik seviyeyi kaybedersek, bence bu çöküşe yol açacak – bir nükleer düşüş gibi, %10, %20, %30 hızla düşüyor, neredeyse anında.”

  bitcoin haberleri

  Bitcoin’in şu anki fiyatı olan 30.307$’dan %30’luk bir düşüş, BTC’yi 21.000$ seviyesine indirir.

  DonAlt’a göre, Bitcoin önümüzdeki birkaç gün içinde yavaşça değer kaybedebilir, tüm kripto pazarları düşüş trendine girmeden önce.

  “Çünkü bu haber sadece %2’lik bir artışa neden oldu. Daha fazlasını beklerdiniz. Ancak, boğa trendinin iptali sadece %2 uzakta. Bu yüzden boğa trendine geçmek çok maliyetli değil.

  İçimdeki his hala olumsuz. Piyasada savunmacı olmamın birkaç sebebi var. Ancak, önümüzdeki üç, dört veya beş gün boyunca değer kaybı yaşasak bile, altcoinlerin biraz momentum kazanabileceğini düşünüyorum, hala biraz altcoin hareketi görebiliriz.

  Ama bu, dürüst olmak gerekirse, en kötü senaryo olurdu. Altcoin hareketi yaşarsanız ve Bitcoin bu haber olayını kanarken, bu en büyük düşüş olabilir…

  Bu haber olayının tam bir geri dönüşü çok, çok düşüş olacaktır. Bu da, gerçekleşene kadar boğa trendine geçebileceğiniz anlamına geliyor.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...