DAHA FAZLA

  Kripto Analisti, 2023 Rallisinden Sonra “Yıkıcı” Olay Tahmininde Bulundu

  Bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC) ve diğer dijital varlıkların bu yıl olumlu bir performans sergileyeceğini, ancak bunun ardından sektörün “yıkıcı” bir ayı piyasasına gireceğini öngörüyor.

  Kripto’ya dair “yıkıcı” senaryo

  Analiste Credible Crypto, Twitter’da kullanıcıların en çok merak ettiği kripto para konularına dair görüşlerini paylaştı.

  “2023’te BTC’nin tarihi zirveleri görülecek, ardından Bitcoin’in var olduğu günden bu yana en uzun ve en yıkıcı ayı piyasası yaşanacak (dot-com çöküşünü kripto para birimleri için düşünün) ve sonrasında, teknoloji hisselerinde 2008’den bu yana gördüğümüz gibi, kripto para birimleri için on yılı aşkın bir süre boyunca sürecek laik boğa piyasası gelecek.”

  bitcoin haberleri

  Credible Crypto, Bitcoin’in bu yıl tarihi zirvelere ulaşacağını düşünüyor, ancak bu durumun 2024’e kadar gerçekleşmeyebileceğini de belirtiyor.

  “Bu yıl, bir sonraki parabolik artışın bizi tarihi zirvelere taşıyacağını bekliyorum. Parabolik artışın genellikle eski zirveleri aştıktan birkaç ay sonra gerçekleştiğini ve 300.000 doların altında sona ereceğini düşünüyorum. Bu, 2024’te zirveyi görebileceğimiz anlamına gelebilir, evet. Bu parabolik artış ne zaman sona ererse, bunun çok yıllık bir zirve olacağını düşünüyorum.”

  Bitcoin, bu yazının yazıldığı sırada 30.488 dolar seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, son 24 saatte %0,47 değer kaybetti.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...