DAHA FAZLA

  Coinbase, Bonk Inu’yu Kripto Listesine Ekliyor

  Özet:

  Coinbase, ABD ve dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olarak, son dönemde popülerlik kazanan memecoin Bonk Inu (BONK)’yu listelemek üzere harekete geçti. Bu hamle, Bonk Inu’nun yakın zamanda Coinbase platformunda yer alacağının işaretini veriyor.

  Coinbase, Bonk Inu’yu listelemeye adım attığında, BONK’un değeri yaklaşık %15 artış gösterdi. Ancak, genel kripto para piyasasındaki dalgalanmalarla birlikte BONK, kısa sürede %23,3 oranında bir düşüş yaşadı.

  Geçtiğimiz haftalarda %25,6, aylık bazda %379,7 ve son üç ay içinde %4.361 gibi dikkat çekici bir artış gösteren Bonk Inu (BONK), yaklaşık 614 milyon dolar piyasa değeriyle Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB)’nun ardından en büyük üçüncü memecoin olarak sıralanıyor.

  Coinbase Wordmark 719a982e55e945fc93a3b1770b6a9aa9

  Coinbase, Bonk Inu’yu (BONK) listelemeye hazırlık olarak yakın zamanda platformunun yol haritasına ekledi. Bu tür ekleme yapılan kripto paralar genellikle kısa süre içinde Coinbase üzerinde işlem görmeye başlıyor. Bu da Bonk Inu’nun (BONK) kısa süre içinde Coinbase’te işlem görebileceğini gösteriyor.

  Coinbase’in listeleme kararı sonrası Bonk Inu (BONK) kısa süreliğine %15 değer kazansa da, sonraki saatlerde bu ivmeyi koruyamadı ve son 24 saat içinde %25 oranında değer kaybetti.

  Son 24 saatte %20 düşüş yaşasa da, Solana tabanlı bu memecoin, son zamanlarda gösterdiği olağanüstü performansla ilgi çekmeye devam ediyor. Rakamlar, Bonk Inu’nun (BONK) son bir haftada %25,6, son bir ayda %379,7 ve son 3 ayda %4.361 değer kazandığını gösteriyor.

  Şu anda yaklaşık 614 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan Bonk Inu (BONK), Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB)’nun ardından en değerli üçüncü memecoin olarak konumlanıyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...