DAHA FAZLA

  Changpeng Zhao’nun Unutulmaz 3 Değerli Tavsiyesi

  Geçtiğimiz hafta başında, Changpeng Zhao (CZ), ABD Adalet Bakanlığı (DOJ) ile yapılan anlaşma sonucunda Binance CEO’luğundan ayrıldı. Bu olayın ardından, kripto para topluluğu Zhao’ya destek mesajları yolladı.

  Dünya genelinde en büyük kripto para borsası olan Binance’in kurucusu ve eski CEO’su Changpeng Zhao, bu yılın başlarında firmanın altıncı yıl dönümünü kutlamıştı. Ancak ABD Adalet Bakanlığı ile varılan anlaşma sonucu Zhao görevinden ayrıldı ve Binance, 4,3 milyar dolarlık büyük bir ceza ödemeyi kabul etti.

  Zhao’nun istifasının ardından ilk 24 saat içinde Binance’den 1 milyar doların üzerinde para çekildi. Zhao’nun destekçileri ise, borsanın kurucusuna Twitter üzerinden destek mesajları gönderdi.

  Changpeng Zhao

  Bu yazımızda, Changpeng Zhao’nun kripto para dünyasındaki unutulmaması gereken üç önerisini inceleyeceğiz.

  1) Gelişim Zamanı Her Zaman

  Binance CEO’su ve kurucusu CZ, sadece para kazanmak için değil, kripto paraların teknolojisi için de bu sektördeydi. Zhao, kripto para sektörüne atılmadan önce Şangay’da brokerlar için hisse senedi alım satım sistemleri geliştiriyordu. Zhao, kripto para sektöründeki geliştiriciler için ilham ve destek kaynağı olmuştu. Ayrıca, Changpeng Zhao ile Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un yaşam felsefeleri arasında paralellikler göze çarpıyor. Jobs bir zamanlar, çevrenizdeki her şeyin sizden daha zeki olmayan insanlar tarafından yapıldığını ve bunu değiştirebileceğinizi söylemişti.

  2) Bitcoin Ekonomisi Üzerine Görüşler

  Zhao’nun kripto para sektörüne girmeden önce hisse senedi alım satım sistemleri geliştirme konusundaki deneyimi, piyasaların arz ve talep ekonomisine dair deneyimini gösteriyor. Zhao, sınırsız arzlı varlıklara yatırım yapmanın kazanç getirmeyeceğini belirtiyor ve bu, özellikle Bitcoin gibi sınırlı arzlı kripto paralar için önemli bir tavsiye.

  3) Bitcoin’in Kaçınılmazlığı

  Changpeng Zhao, yüzlerce farklı kripto para biriminin işlem gördüğü bir borsa kurdu. Ancak Zhao, aslında bir Bitcoin destekçisi. Zhao’ya göre, Bitcoin küresel ekonominin kaçınılmaz bir parçası. Zhao, kripto paraların kullanımının kaçınılmaz olduğunu ve bu yüzden bir an önce adapte olmanın önemli olduğunu vurguluyor.

  Özetle, Changpeng Zhao, kripto para sektöründe bir lider olarak, teknolojiye olan tutkusu, piyasa anlayışı ve Bitcoin’e olan inancıyla dikkat çekiyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...