DAHA FAZLA

  Cardano Fiyat Analizi: ADA Haftalık %15 Düştü, Daha Ne Kadar Düşebilir?

  Cardano, piyasa hareketliliğinin artmasıyla birlikte düşüşten kaçamadı ve değer kaybetti.

  Ana destek seviyeleri: 0,30 ABD Doları

  Ana direnç seviyeleri: 0,33 $

  Cardano’nun fiyatı, Pazartesi günü SEC’in Binance’e dava açmasından bu yana %15 oranında düştü. Bu süre zarfında ADA, şu anda direnç seviyesi olarak görev yapan 33 sentin altına geriledi. Mevcut destek seviyesi ise 30 sent olarak belirlendi ve alıcıların ilgisi azalmış gibi görünüyor.

  Cardano

  İşlem Hacmi: Bu haftanın başından itibaren satış hacmi önemli ölçüde arttı. Fiyat hızlı bir tepki vererek daha da düşüş yaşadı.

  RSI: Günlük RSI değeri 30 puana kadar düştü ve neredeyse aşırı satış bölgesine ulaştı. Bu durum aşağı yönlü bir sinyal veriyor.

  MACD: Günlük MACD göstergesi geçtiğimiz Pazar günü yükselişe geçti. Ancak o zamandan beri düşüş eğilimine girdi ve mevcut momentum negatif yönlü.

  Cardano

  Cardano Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

  Alıcıların satış baskısını engelleyememesi sonucunda ADA, sert bir düşüş yaşamaktadır. Beklenti, mevcut saldırıyı durdurabilmesi ve biraz rahatlama sağlayabilmesi için 30 sentlik destek seviyesidir. Beklenti düşüş yönündedir ve kilit destek seviyesinin test edilmesi muhtemel görünmektedir.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...